www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zza kulis nagrania spotu Natalii Szroeder dla Ever After High

Natalia Szroeder kilka dni temu ujawniła oficjalnie, że została ambasadorką marki Ever After High™ (Mattel). Wśród licznych inicjatyw, w jakie angażuje się artystka, znalazł się także występ w oficjalnym spocie marki. Znana z wyjątkowego talentu wokalnego Natalia udowadnia, że świetnie radzi sobie również jako aktorka. Wideo można obejrzeć na kanale YouTube marki, a już teraz ujawniamy kulisy pracy na planie. Zapraszamy na backstage!

W ramach współpracy z Ever After High™ Natalia prowadzi konkursowy blog oraz zaangażowana jest w liczne inicjatywy stworzone dla fanów marki. Wzięła także udział w sesji zdjęciowej oraz w nagraniu spotu, w którym zaśpiewała piosenkę w polskiej wersji językowej. Zachwycająca urodą wokalistka na planie wcieliła się w dwie kluczowe, lecz skrajnie odmienne postacie ze świata Ever After High™ dzięki kontrastującym ze sobą stylizacjom Rebelsa i Royalsa. Natalia, poza wyjątkowym talentem wokalnym udowodniła na planie również swoje umiejętności aktorskie.

Praca na planie była dla mnie fantastyczną możliwością artystycznego „wyżycia się”, bo spot ma formę mini-teledysku – mówi Natalia Szroeder. – Praca nad nim przebiegała w magicznej atmosferze – poczułam się tak, jakbym naprawdę weszła do tego baśniowego świata.

– Ever After High™ to wspaniała historia, która w oryginalny sposób nawiązuje do ulubionych bajek mojego dzieciństwa – dodaje Natalia. – To opowieść o chęci kreowania własnej przyszłości, obalania stereotypów i ograniczeń, nauce pewności siebie i wierze we własne możliwości.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>