www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Żywioły Martyny Wojciechowskiej

„4 żywioły – Martyny Wojciechowskiej życie na 100 %”

To tytuł wystawy, której wernisaż odbędzie się 10 września w Warszawie w galerii handlowej Złote Tarasy. Ekspozycja, której organizatorem jest magazyn „National Geographic Polska”, a mecenasem PZU, do 17 listopada odwiedzi 5 największych polskich miast, a dzięki usytuowaniu w centrach handlowych, będzie dostępna dla szerokiej publiczności.

Ekspozycja zdjęć podsumowuje 15 lat życia i wypraw Martyny Wojciechowskiej – znanej dziennikarki i podróżniczki, redaktor naczelnej miesięczników „National Geographic Polska” i „National Geographic Traveler”. Oprócz warszawiaków zdjęcia będą mieli okazję obejrzeć także mieszkańcy Poznania, Gdańska, Katowic i Krakowa.

Martyna Wojciechowska to pisarka, podróżnicza, a także kobieta niestroniąca od przygód i adrenaliny, która wciąż stawia przed sobą nowe, coraz bardziej wymagające cele i wyzwania. Wystawa jest fotograficznym zapisem wrażeń i emocji, jakie towarzyszyły dziennikarce podczas wypraw, ukazuje jednocześnie, czym jest dla niej życie na 100%. O tym wszystkim Martyna Wojciechowska opowie podczas otwartego wernisażu wystawy w Warszawie, który odbędzie się w sobotę 10 września o godzinie 14.00.

Motywami przewodnimi zdjęć prezentowanych na wystawie „4 żywioły – Martyny Wojciechowskiej życie na 100 procent”, są: ogień, woda, powietrze i ziemia – żywioły, towarzyszące dziennikarce podczas dalekich i bliskich podróży.

Wierzę, że mamy jedno życie i musimy je przeżyć na 100 procent. Dlatego nieustannie podnoszę sobie poprzeczkę i nie tylko marzę, ale po prostu mam odwagę konsekwentnie te marzenia realizować. Zapraszam więc Was do mojego świata rozpiętego pomiędzy 4 żywiołami – mówi Martyna Wojciechowska.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>