www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zygmunt Chajzer niepocieszony!

Stało się! Syn Zygmunta Chajzera wreszcie postanowił wyprowadzić się od taty!

Wielkim marzeniem popularnego prezentera był dom wielopokoleniowy, gdzie on sam, jako najbardziej doświadczony, mógłby zawsze służyć radą młodszej żonie, synowi i jego rodzinie. Marzenia dziennikarza spełniły się, gdy jego syn, Filip, dziennikarz telewizyjny założył rodzinę i oświadczył, że jeszcze nieprędko wyprowadzi się z domu.

Radosne szczebiotanie Maksa wnuka Zygmunta Chajzera sprawiało mu więc ogromną radość. Niestety, Filip Chajzer podjął wreszcie męską decyzję; po siedmiu latach życia pod jednym dachem dwóch rodzin, młodsza część klanu wyprowadza się!
– Rodzice dawali nam w swoim domu swobodę i nie wtrącali się w nasze życie, ale w końcu przyszedł taki moment, kiedy pomyśleliśmy, że powinniśmy spróbować zamieszkać na swoim– tłumaczy się ze swojej decyzji Filip Chajzer w rozmowie z „Rewią”.

Dlatego syn prezentera wziął ogromny kredyt i kupił mieszkanie na warszawskim Wilanowie. Co na to rodzice Filipa?
– Zygmunt bardzo przeżył ten moment, choć starał się tego nie okazywać– zdradza „Rewii” jego żona, Dorota- Do dziś nie może się z tego otrząsnąć. Rodzinny dom wydaje mu się za duży i pusty. Bardzo był zżyty i z dziećmi, i z Maksem. Wnuczek, od chwili, kiedy się pojawił, wniósł w nasze życie mnóstwo radości…

Miejmy tylko nadzieję, że eksperta od proszków do prania i śnieżnobiałego prania nie dopadną z tego powodu… czarne myśli!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>