www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zrobili z niej wariatkę?!

Tuż po tym jak została absolwentką Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, Dorota Deląg została zasypana ciekawymi rolami. Potem jednak zniknęła z ekranu i z okładek czasopism. Media spekulowały wtedy, że aktorkę dopadła depresja…

Siostra przystojnego Pawła Deląga przez długi czas zmagała się z problemami zdrowotnymi. Przestała wtedy grać, odcięła się od ludzi. W jednym z wywiadów wyznała, że cierpiała wtedy na depresję. Dziś jednak wszystkiemu zaprzecza!

– Owszem, udzieliłam takiego wywiadu, ale moje wypowiedzi zostały zniekształcone przez dziennikarkę– wyznaje oburzona Dorota Deląg w wywiadzie dla magazynu „Świat zdrowia”- Nigdy nie powiedziałam, że nie radzę sobie psychicznie. Po tym wywiadzie wyszłam na depresyjną maniaczkę z problemami, a prawda jest zupełnie inna.

Jaka zatem jest prawda o aktorce dziś udzielającej się raczej jako dziennikarka?
– Przechodziłam trudny okres w swoim życiu. Miałam problemy zdrowotne spowodowane słabym systemem immunologicznym. Jak się okazało, nie byłam jedyna. Wiele kobiet się z tym zmaga. niestety, stres, hormony i złe odżywianie są powodem. Przez to, że fizycznie nie czułam się dobrze i długo się diagnozowałam nie miałam pracy jako aktorka. To było frustrujące. Nic dziwnego, że nie tryskałam energią i dobrym humorem.- wyznaje dziś Dorota Deląg.

Być może to przykre doświadczenie nauczy nakłaniającą VIP-ów do zwierzeń Dorotę, by autoryzować swoje wypowiedzi…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>