www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zrelaksowany DJ Adamus wraca do pracy

DJ ADAMUS jako jeden z najbardziej rozchwytywanych producentów i dj-ów rzadko ma czas na odpoczynek. W samym sierpniu występuje na 10 imprezach, do których przygotowuje oprawę muzyczną oraz powraca na plan popularnego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.


Niedawno wrócił z Budapesztu, gdzie miał okazję połączyć przyjemne z pożytecznym. Wystąpił podczas prestiżowego Sziget Festival, łącząc ten czas w wypoczynkiem w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Dzisiaj po powrocie do stolicy rzuca się w wir pracy. Nagrywa bowiem kolejny odcinek do jesiennej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w której jest jurorem.

Poza tym w tygodniu czeka go jeszcze praca w studio nad jubileuszową płytą, a od piątku koncerty w Kołobrzegu, Szczecinie i Krobi. Przy tak mocno napiętym kalendarzu ciężko jest zadbać o swoją kondycję. Jednak DJ Adamus jest bardzo konsekwentny i nie chce rezygnować z wizerunku, który zmienił w ubiegłym roku.

Schudł wtedy aż 30 kg, dlatego cały czas kontynuuje dietę. W utrzymaniu linii pomaga mu popularna wśród gwiazd firma cateringowa – Eatfi24.pl. Codziennie otrzymuje 5 posiłków, które może zabrać ze sobą na plan, koncert czy do studia nagrań.

Podkreśla jednocześnie, że praca jest jego pasją i przypomina nam wszystkim, że jeśli kochamy to, co robimy, to tak naprawdę nigdy nie jesteśmy w pracy.

fot. archiwum prywatne


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>