www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zostawi Piotra i Lenkę?

Anna Dereszowska już dwa razy brała udział w najtrudniejszym rajdzie samochodowym. Zawsze towarzyszył jej życiowy partner, Piotr Grabowski. W przyszłym roku ma już jednak być inaczej…

Anna Dereszowska dostała propozycję wystartowania w rajdzie Dakar! Aktorka, która zawsze jechała z Piotrem Grabowskim, tym razem ma jednak wystartować sama…

– Albert Gryszczuk z RMF Caroline Team chce, by za rok Ania wzięła udział w prestiżowym wyścigu – zdradza „Na żywo” znajoma aktorki. – Jest pod wrażeniem jej motoryzacyjnych umiejętności.

Ale zaproszenia nie dostał tym razem jej partner… Tymczasem to właśnie aktorski duet zajął w ubiegłym roku wysokie, trzecie miejsce w kategorii VIP. Nic dziwnego, że Anna Dereszowska zastanawia się, czy powinna sama wziąć udział w prestiżowej imprezie.

– Piotr namawia ją do udziału w tej przygodzie, ale ona się waha – mówi informator tygodnika. – Wie, że ukochanemu będzie przykro, że on nie został zaproszony. Poza tym, musiałaby pozostawić córeczkę i pracę na ponad trzy miesiące. Tyle trwają przygotowania i sam rajd.

Jaka decyzję podejmie aktorka?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>