www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Została mamą w dniu swoich urodzin!

O tym, że Magda Górska spodziewa się dziecka wiadomo było już dawno. Jednak nikt, nawet aktorka nie przypuszczał, że maleństwo przyjdzie na świat dokładnie w dniu urodzin gwiazdy!

Wczoraj Magda Górska obchodziła swoje 30. urodziny. Nie było tortu, przyjęcia dla znajomych, ani szampana, nawet bezalkoholowego. Aktorka spędziła swoje święto… na prorodówce!

Los sprawił Magdzie i jej mężowi wielką niespodziankę- ich wyczekana córeczka przyszła na świat w dniu urodzin mamy!

Mąż Magdy, Wojciech Urbański, czyli Michał z „Plebanii”, podobno nie mógł opanować łez radości, gdy po raz pierwszy zobaczył córkę. Ucieszyła go informacja, że poród odbył się bez komplikacji, dziewczynka jest zdrowa, a Magda czuje się bardzo dobrze!

Magda i Wojtek poznali się podczas studiów, ale wtedy Magda tkwiła w związku z innym mężczyzną. Dopiero w ubiegłym roku zakochali się w sobie. Pobrali się w tajemnicy przed mediami w kwietniu. Magdalena Górska jakiś czas temu zapowiedziała, że po urodzeniu dziecka zamierza przez kilka miesięcy całkowicie poświęcić się maleństwu. Do pracy na planie i w teatrze wróci dopiero na początku przyszłego roku, gdy jej córeczka nieco podrośnie

– Teraz będę wykonywać zawód mamy, ale na pewno wrócę do aktorstwa, bo mam jeszcze dużo zawodowych marzeń i ambicji – powiedziała niedawno w wywiadzie.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>