www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Została aktorką dzięki… trampkom!

Julia Pietrucha gra w teatrze, w filmach, serialach i reklamach. Aktorka nie odniosłaby jednak sukcesu, gdyby nie… oryginalne trampki!

Julia Pietrucha / © MWmedia

Swoją karierę zaczynała od zawodu modelki. Ale zawsze ciągnęło ją do świata filmu. Udało się, choć Julia Pietrucha twierdzi, że miała sporo szczęścia, bo jako 14- latka kupiła sobie zielone conversy:
– Byłam modelką i wyjechałam na pokaz do Nowego Jorku. Gdy zobaczyłam te trampki na wystawie, wiedziałam, że muszę je mieć. W Polsce nie były wtedy jeszcze popularne, ale na Manhattanie- tak. Na ulicach wciąż mijalam kogoś w fajnych trampkach. Kupiłam. I przyniosły mi szczęście.- wspomina aktorka na łamach „Twojego Stylu”.

Dzięki tym oryginalnym butom Julia dostała swoją pierwszą rolę:
– Szłam ulicą Chełmską w Warszawie, chyba wracałam z castingu do reklamy. Tuż przed wytwórnią filmową zaczepił mnie mężczyzna. „Masz świetnie buty- powiedział. I dodał:- Robię właśnie film, chciałbym, żebyś w nim zagrała. Możesz przyjść na plan?”. Okazało się, że to reżyser, Stanisław Mucha. Na pożegnanie rzucił jeszcze: „Nie zapomnij o trampkach”.

Dzięki butom, które dziś już się prawie rozpadają, Julia Pietrucha dostała angaż. Teraz aktorka prawie nie wyskakuje z trampek:
– Trampki noszę bez względu na okazję. Ostatnio byłam w nich na pokazie mody, ale chyba nie zrobiłam dobrego wrażenia- śmieje się Julia Pietrucha.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>