www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Został aktorem dzięki… dziewczynie!

Tomek Karolak imał się w życiu różnych zajęć. Dziś jest czołową postacią show biznesu! A wszystko dzięki pewnej ślicznotce…

Mówi, że w kobietach najbradziej ceni… długie i zgrabne nogi, przyznaje, że uwielbia flirtować z koleżankami po fachu. Tomek Karolak twierdzi też, że dla kobiety, przynajmniej na początku znajomości, jest w stanie zrobić naprawdć wiele… Udowodnił to gdy poszedł na egzamin do szkoły teatralnej, by pokazać pewniej dziewczynie, że zasługuje na jej uczucie:

– Ona interesowała się poezją, należała do kółka poetyckiego. Zacząłem więc przychodzić na zajęcia, by jej udowadniać, że jestem na odpowiednim poziomie. Myślałem, że skoro ona kocha poezję, to jej pokażę, że dla mnie recytowanie wierszy to luzik.- śmieje się dziś aktor w rozmowie dla „Rewii”. Niestety, Karolak nie dostał się do szkoły teatralnej za pierwszym podejściem, a uczucie do pięknej dziewczyny przeminęło:
– Jak jest się nastolatkiem, potem młodym mężczyzną, to dziewczyny mają na nas olbrzymi wpływ.- opowiada Tomasz Karolak- One uczą nas schludności, kultury, delikatności. Pierwsze dziewczyny, pierwsze kobiety wprowadzają w życie zawirowanie. Tak było z moją pierwszą miłością.

Mimo wszystko aktor nie ma powodów do narzekania; dzięki swojej młodzieńczej wielkiej miłości jest dziś prawdziwą gwiazdą!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>