www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Żora Korolyov otwiera akademię artystyczną

Tancerz i choreograf Żora Korolyov otwiera w Warszawie Akademię Arte! Ten, znany z licznych programów telewizyjnych tancerz, zaprasza do swojej szkoły dzieci i młodzież, która chce poznać tajniki tańca, aktorstwa i śpiewu, a także poczuć magię teatralnej sceny!

Żora Korolyov to dyplomowany tancerz i choreograf. Znany jest polskim widzom już od dekady! Popularność przyniósł mu m.in. udział w programach „Taniec z Gwiazdami” oraz  „Jak Oni śpiewają”. Jego największą pasją jest taniec, jednak od wielu lat marzy, aby swoją wiedzą i talentem podzielić się z innymi. Dziś spełnia swoje marzenia!

foto: MWMEDIA

Założyłem Akademię Arte , ponieważ od 5 lat pomysł ten chodził mi po głowie. Kocham tańczyć, kocham grać oraz śpiewać. Chcę przekazywać swoją pasję innym. Chciałbym, żeby każdy młody człowiek, którego marzeniem jest zostać artystą,  mógł kształcić się ze znakomitą kadrą i rozwijać swoje umiejętności!” – mówi Korolyov, który Akademię Arte założył wraz z doświadczoną tancerką i choreograf Kingą Bielewicz.

Akademia Arte rusza 1 września. Już teraz trwają zapisy. Wykwalifikowana kadra uczyć będzie młodzież oraz dzieci od 6 roku. Zajęcia odbywać się będą w wymiarze 4 godzin tygodniowo, a chętni uczestniczyć będą w lekcjach śpiewu, tańca i aktorstwa. Pod koniec każdego roku szkolnego wystawiany będzie musical z udziałem wszystkich podopiecznych Akademii Arte.

Nasz program jest autorski i polega na artystycznych zajęciach grupowych ale do każdego dziecka mamy indywidualne podejście. Finałem każdego roku Akademii będzie wystawiony musical na deskach sceny teatralnej oraz dyplom, który będzie podziękowaniem za zaangażowanie dzieci w spektakl” – mówi Żora Korolyov.

Zapisywać dzieci można już teraz na stronie www.akademiaarte.pl oraz podczas dni otwartych 19, 20, 26 oraz 27 sierpnia w siedzibie Akademii przy Ulicy Na Skraju 32 w szkole Argonaut. Od września działać będzie także druga siedziba w Domu Kultury KADR przy ulicy Rzymowskiego 32.

W dniach otwartych 19 oraz 26 sierpnia uczestniczyć będą aktorki Patricia Kazadi oraz Dominika Gwit.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>