www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Żona umierała na jego oczach…

Tadeusz Chudecki, czyli Henio z serialu „M jak miłość” to ciepły, otwarty na świat człowiek. Mało kto wie, że spotkało go w życiu wielkie nieszczęście…

Swoją żonę poznał we Włoszech. Tam, w swojej drugiej ojczyźnie mieszkał przez dziesięć lat. Szczęście w słonecznej Italii nie trwało jednak zbyt długo: żona pana Tadeusza zachorowała:
– Lekarze nie wiedzieli, co zrobić. Czasem zasypiała na dwa miesiące, a potem przez dwa kolejne nie mogła zasnąć w ogóle. Albo nagle traciła łaknienie. To były straszne cierpienia fizyczne, ostawała silne środki przeciwbólowe. Ja przez kilka lat nie uprawiałem zawodu, bo bałem się wyjść z domu i zostawić ją choćby na chwilę samą.– zwierza się aktor w wywiadzie dla tygodnika „Świat & ludzie”.

Choć rozstanie z ukochaną żoną było bardzo bolesne, pan Tadeusz nie zamknął się w czterech ścianach, tylko wyszedł od ludzi, by od nich czerpać radość życia: – Miałem straszne momenty dochodzenia do siebie po jej śmierci. Ale jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. A dlaczego? Bo czerpię swój optymizm z tych właśnie swoich trudnych życiowych doświadczeń. Bo z tragedii wypływają bardzo mądre rzeczy. No i lubię zawód, który wykonuję, czyli aktorstwo!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>