www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Żona Korzeniowskiego zdradza kulisy rozstania

Przez pierwsze pół roku od odejścia męża mówiła młodszemu dziecku, że tata „wyjechał”.

W sytuacji, gdy człowiek zostaje postawiony przed faktem dokonanym i traci grunt pod nogami, trudno jest odbudować zwykłą, bezpieczną domową codzienność. Jak radziła sobie jeszcze, ale już tylko formalna żona mistrza olimpijskiego, chodziarza Roberta Korzeniowskiego, gdy ten poinformował ją że odchodzi?

Agnieszka Korzeniowska opowiedziała o tym w rozmowie z portalem Onet.pl.

Dowiedziałam się z dnia na dzień, że Robert zdecydował odejść do innej wybranki serca. Nie wierzyłam, że to koniec. Kilka dni wcześniej omawialiśmy jak spędzimy święta Bożego Narodzenia […] Po rozstaniu było mi bardzo ciężko, przez wiele dni po prostu płakałam. Nie wiedziałam, jak mam o tym powiedzieć młodszej córce. Przez pół roku ją oszukiwałam. Mówiłam, że tata wyjechał albo udawałam, że nie słyszę jej pytań o ojca.

Rozwód Agnieszki Korzeniowskiej i Roberta Korzeniowskiego jest w toku. W tym czasie mistrz olimpijski zdążył już powitać na tym świecie swoje kolejne dziecko ze związku z partnerką Magdaleną Kłys. Prasa donosi, że właśnie urodził mu się syn. Z małżeństwa z Agnieszką, ma dwie córki.

korzeniowski_robert_magdalena_klyskorzeniowski_robert_corka

korzeniowski_robert_korzeniowska_agnieszka

korzeniowski_robert


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>