www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Żona jest o niego chorobliwie zazdrosna!

Maciej Miecznikowski urodą raczej nie zachwyca. Za to jego głos powala na kolana! Czy to dlatego żona wokalisty jest o niego tak bardzo zazdrosna?

Poznali się 9 lat temu. Ona była cenioną dziennikarką telewizyjną, on z zespołem Leszcze stawiał na scenie pierwsze kroki. Wystarczyła jednak krótka rozmowa, by od razu zaiskrzyło! To dla niego Agnieszka Miecznikowska, śliczna blondynka, zrezygnowała z prężnie rozwijającej się kariery zawodowej. Dziś to Maćka, a nie ją można oglądać w telewizji.

Agnieszka zajmuje się domem, wychowuje dwójkę dzieci, uprawia ogromny ogród i… tęskni, gdy jej mąż wyjeżdża na nagrania lub koncerty: – Maćka często nie ma w domu, wyjeżdża z koncertami albo nagrywa audycje dla telewizji czy radia. Z natury jest otwarty, serdeczny, a to zachęca do kontaktów. Przyznaję, że bywam o niego zazdrosna- zwierza się Agnieszka Miecznikowska na łamach „Pani”.

Skąd takie wyznanie? Czyżby piosenkarz dał swej żonie kiedykolwiek powód do zazdrości? – Wiem, że podoba się kobietom. Potrafią ostentacyjnie go adorować, ignorując fakt, że ma żonę i dzieci. Zdarza się, że mnie to wyprowadza z równowagi. Czasem niepokoję się tylko, żeby „za bardzo nie odleciał”.

Co na to Miecznikowski? – Agnieszka ma niewyparzony język, kiedy ją coś dotknie, od razu mówi, co jej leży na sercu. Jest bardzo kobieca, emocjonalna- odpowiada szeroko uśmiechnięty wokalista. Wygląda więc na to, że w związku Miecznikowskich nie ma miejsca na nudę!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>