www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Żona goni go do sprzątania!

Podobno Małgorzata Rozenek korzysta z usług sprzątaczki. Gwiazda stanowczo zaprzecza, ale… w każdej plotce jest ziarnko prawdy!

Program „Perfekcyjna Pani Domu” budzi wiele kontrowersji. Niejeden telewidz zastanawia się, jakim cudem Małgorzata Rozenek ogarnia tak duży dom, daje sobie radę z dwójką dzieci i jeszcze błyszczy na czerwonym dywanie? Nic dziwnego, że szybko pojawiła się plotka, że prowadząca program zatrudnia sprzątaczkę… Prawda jest jednak inna, Małgorzata Rozenek ma swoją pomoc domową… na wyciągnięcie ręki!

– Żona goni mnie do zajęć domowych! – narzeka Jacek Rozenek w rozmowie z „Życiem na gorąco”. – Nie można nie sprzątać mając w domu perfekcyjną panią domu, to jest oczywiste. Trzeba sprzątać perfekcyjnie: szybko, łatwo i nie męczyć się.

Jednak Jacek Rozenek oprócz aktorstwa prowadzi jeszcze szkolenia z biznesu i coachingu. Nic dziwnego, że po powrocie do domu chciałby zająć się czasem dziećmi, czy zwyczajnie odpoczynkiem, a nie sprzątaniem. Jego żona jednak nie znosi sprzeciwu.

– Ja niespecjalnie lubię sprzątać. To nie jest mój największy talent. Jestem raczej bałaganiarzem, ale przy żonie wiele się nauczyłem – robi dobrą minę do… czystej gry.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>