www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zombie Boy i Ian Rooth – występ już w sobotę!

Wieść o planowanym przyjeździe Ricka Geneta, modela znanego bardziej jako „Zombie Boy” do Polski rozniosła się bardzo szybko. Jednak mało kto wie, że podczas pierwszych urodzin klubu Glam, na których pojawi się Zombie Boy, wraz z nim na jednej scenie zaprezentuje się trzech polskich artystów.

Wśród nich znalazł się młody wokalista Ian Rooth – jeden z uczestników programu X-Factor, który odpadł w rundzie Bootcamp.
Trzeba przyznać, że to spore wyróżnienie. W końcu mało który artysta na świecie ma okazję współpracować z „wytatuowaną muzą” Lady Gagi i Thierry Mugglera.

Podczas sobotniego występu Ian Rooth zaprezentuje m.in. dwa single, które promują jego pierwszy studyjny album „U Know Me Best”.

A już teraz można posłuchać pierwszego singla tego wykonawcy:
http://w190.wrzuta.pl/audio/6J3Qc5DUCuI/ian_rooth_glaze_-_what_you_did

ian-rooth2

ian-rooth3


Wpisz komentarz

 1. 30 października 2011 19:49

  natalia11:

  ian kocham cię.podaj mi numer twojegoGG

 2. 2 listopada 2011 19:03

  ola:

  Jak się nazywasz na nk????????

 3. 12 listopada 2011 21:18

  isaaa:

  WITAJ KRÓTKO I NA TEMAT CZŁOWIEKU RÓB TO CO ROBISZ ,BO JESTEŚ W TYM DOSKONAŁY A JAK TO W NASZYM KRAJU BYWA NIE WIDZĄ DOSKONAŁOŚCI KTÓRĄ TY POSIADASZ JESTEM PEWNA ŻE JUŻ NIEBAWEM USŁYSZYMY O TOBIE BO MASZ TO COŚ,CO MA PRAWDZIWY ARTYSTA .TRZYMAJ SIĘ KOLEGO OBY TAK DALEJ .PS UCIEKAJ NA ZACHÓD BO W POLSCE KARIERY NIE ZROBISZ 0NI SIE NIE ZNAJĄ NA PRAWDZIWYCH TALENTACH.BYWAJJJJJJJ XXX

 4. 21 lipca 2012 14:38

  Anonim:

  IAN ROOTH KOCHAM CIĘ AGNIESZKA.B

Podobne posty:

/* */?>