www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zofia Ślotała otwiera butik w centrum Warszawy

Zosia Ślotała została brand managerem marki Just Paul. Ubrania z tej kolekcji już pokochały polskie gwiazdy. Teraz będą mogli je kupić wszyscy. Pierwszy butik tej marki będzie działać w centrum stolicy. Otwarcie jeszcze w tym miesiącu.

Salon z ubraniami od Zosi Ślotały mieścić się będzie przy ul. Mokotowskiej 61 w Warszawie.

 

– Cieszę się. To pierwszy mój projekt, pierwsza marka, którą pomagałam stworzyć. To jest takie dziecko. Niesamowicie to się rozwija – mówi w agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Zosia Ślotała, stylistka.

Wygodne, ale stylowe. Proste, ale eleganckie. Odrobinę w sportowym stylu, ale odpowiednie na wiele okazji. Tak w skrócie można opisać ubrania z kolekcji Just Paul. Zosia Ślotała podkreśla, że ta marka stawia na najwyższą jakość tkanin. Wysoka jakość idzie jednak w parze z rozsądną ceną. To wypełnienie luki między sieciówkami i drogimi polskimi projektantami.

– To są krótkie kolekcje. Przez to, że wszystkie nasze klientki się znają, nie chcemy żeby chodziły w tym samym. Więc mamy co tydzień jakąś nowość. Klientki lubią wracać do butiku, sprawdzać, czy jest coś nowego i patrzeć, co proponujemy w tym tygodniu – podkreśla Ślotała.

Just Paul to nowa marka na polskim rynku. Bardzo szybko jednak zdobyła zaufanie gwiazd. Projekty przypadły już do gustu m.in. Ani Czartoryskiej, Aleksandrze Kiso czy Magdzie Mołek.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>