www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zobacz, jak poznały się Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska i Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka!

Każda inna, każda wyjątkowo piękna, ale obie z tym samym najpiękniejszym doświadczeniem – przygodą, która już na zawsze pozostawiła im tytuł miss. Paulina Krupińska – Miss Polonia 2012 i Ewa Mielnicka – Miss Polski 2014 już wkrótce wystąpią razem na jednej scenie!


A jak się poznały? Pierwsze spotkanie obu zjawiskowych miss miało miejsce podczas wspólnej sesji zdjęciowej w październiku tego roku.

Pierwsze spojrzenie, zdecydowane uściśnięcie dłoni i rozmowa, która mogłaby nie mieć końca. Podsumowuje ją widoczne w materiale przybicie sobie „piątki”. To symbol, że obie panie zgodne są co do idei połączenia dwóch najbardziej prestiżowych konkursów piękności w Polsce! Kraj powinien mieć jedną reprezentantkę, a każdy Polak nie powinien mieć trudności z
tytułem najpiękniejszej Polki. Od tego roku to Miss Polski!

Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska i Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka razem ukoronują Miss Polski 2015 i otworzą nowy, wspólny etap dwóch najbardziej prestiżowych konkursów w Polsce! Teraz one są dwie, ale już od 6 grudnia #KoronaJestTylkoJedna, a tytuł najpiękniejszej Polki, to Miss Polski 2015. Tego historycznego momentu nie można przegapić!

6 grudnia, od godziny 20.00, za sprawą transmisji w Telewizji POLSAT, będziemy świadkami kulminacji piękna! Ponad dwugodzinne show, z udziałem najpiękniejszych Polek i największych gwiazd estrady, zakończy się wyjątkową i niepowtarzalną koronacją. Już teraz przechodzi dreszczyk emocji! Zapraszamy!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>