www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zobacz co robią gwiazdy, jak myślą, że nikt ich nie widzi

Zobacz co robią gwiazdy w kuchni jak myślą, że nikt ich nie widzi:

„Kurczak na ostro” to nie kolejny program kulinarny, lecz zupełnie nowy pomysł na program rozrywkowy. Nowatorska formuła łączy ze sobą konwencje reality show i talk-show bez prowadzącego. W każdym odcinku przed kamerami spotkają się dwie znane osoby; gwiazdy show-biznesu, politycy, sportowcy… Zaskoczenie polega na tym, że rozmówcy, choć są rozpoznawalni przez większą część widzów, nie znają się nawzajem. W ten sposób popularny polityk siada przy stole z gwiazdą pop, o której istnieniu dotąd nie słyszał. Uczestnicy programu poznają się na oczach widzów poprzez zachęcanie do dyskusji na różne tematy. Studio zaaranżowane jest tak, żeby przypominało kuchnię i umożliwiało gościom przygotowanie przekąsek, napojów, czy podgrzanie dań. Program mają rejestrować kamery umieszczone za lustrami weneckimi. Mimo braku prowadzącego, rozmowa jest monitorowana i może podlegać zmianom poprzez wysłanie gościom faxu, wykonanie telefonu itp. W ten sposób prowokowane są tematy, które kierują dyskusję na różne tematy. Goście mogą podjąć wątek, lub całkowicie go zignorować. Program kończy się wówczas, gdy na stole pojawia się kolacja. Gwiazdy same określają charakter całego programu, na oczach widzów zgłębiają tematy, których do tej pory być może nawet by nie poruszali.

Kontrastowe zestawienie gości i niespotykana dotąd forma programu gwarantują, że każdy odcinek będzie niepowtarzalny, obfitować będzie w nietypowe sytuacje i kontrowersyjne rozmowy, które mogą być zaskoczeniem nie tylko dla widza, ale dla samych uczestników show.

Pierwszymi gośćmi (pary) programu będą m.in.: Hanna Bakuła i Radosław Majdan, Agnieszka Orzechowska i Krzysztof Skiba, Nelli Rokita i Tomasz Jacyków, Katarzyna Figura i Janusz Palikot, Katarzyna Grochola i Mariusz Pudzianowski.

Premiera 27 marca 2011 w Tele5.
Emisja: niedziele około godziny 22:00.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>