www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Znani wspierają akcję „Choinki Jedynki 2014”

W niedzielę 23 listopada w siedzibie Polskiego Radia miało miejsce niezwykłe wydarzenie.

W ramach akcji charytatywnej Pierwszego Programu Polskiego RadiaChoinki Jedynki” znane osobowości ze świata kultury, nauki i sportu stworzyły unikatowe prace plastyczne, które zostaną zlicytowane na rzecz podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i Fundacji Andrzeja Brandstattera „Pro Artis”.

Przyjaciele Radiowej Jedynki mieli okazję spradzić swoje talenty plastyczne – ich zadaniem było stworzenie obrazów pt. „Symbole Świąt”. W radiowej siedzibie pojawili się m.in.: Joanna Krupa, Mieczysław Szcześniak, Katarzyna Pakosińska,  Zbigniew Buczkowski, Monika Kwiatkowska, Magdalena Zawadzka, Kazimierz Kaczor, Maciej Jachowski oraz Jerzy Bralczyk.

foto: mwmedia

Wszystkie prace Przyjaciół Radiowej Jedynki będzie można kupić podczas aukcji organizowanych od 6 do 13 grudnia w 8 wybranych miastach Polski oraz na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia. W tych dniach, codziennie w innej miejscowości (6 grudnia w Tarnobrzegu, 7 grudnia w Jaśle, 8 grudnia w Krośnie, 9 grudnia w Gliwicach, 10 grudnia w Ustroniu, 11 grudnia w Gnieźnie, 12 grudnia w Uniejowie i 13 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie) licytacje malunków poprowadzą Karolina Rożej i Roman Czejarek.

Więcej informacji o całej akcji na stronie: www.choinkijedynki.jedynka.polskieradio.pl.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>