www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Znani serialowi aktorzy pójdą siedzieć?

Antoni K., Michał L. i Jakub W. narozrabiali. Nie w serialu. Grozi im do trzech lat więzienia.

Noc w policyjnej izbie wytrzeźwień, przesłuchania policyjne i w końcu zarzuty.

Od czego się zaczęło? Antoni K. syn znanej pary aktorskiej Pawła i Małgorzaty, głośno zachowywał się na ulicach Warszawy wracając nocą z imprezy. Policjanci przejeżdżający obok zwrócili mu uwagę i zapytali czy ma przy sobie jakieś dokumenty.

Mam, ale wam ch… nie dam! – krzyczał młody aktor, po czym mocno odepchnął jednego z funkcjonariuszy. Ci powalili agresywnego Antoniego K. na ziemię – relacjonuje Super Express. Antoni K. krzyczał dalej:

Już nie pracujecie, kutasy. Załatwię was, jeb… psy! Moja papuga was zje. Jesteście gównami. Znam ludzi, którzy was załatwią.

Pomocny dla urządzającego burdę Antoniego K. chciał być jego kompan Michał L. znany głównie z roli dyrektora szkoły w Grabinie w serialu M jak miłość.

Zostawcie go! Jesteście ch… Ch… jebane – krzyczał do funkcjonariuszy. Ale to nie koniec ‚atrakcji”. Trzeci towarzysz nocnej przechadzki, Jakub W. (kucharz z serialu Hotel 52) próbował ulotnić się z miejsca zajścia odrzucając na chodnik mały pakunek. Policjanci zauważyli to i sprawdzili. To była marihuana.

Co grozi salonowym lwom za takie wybryki?

Antoni K. odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza (jeden z policjantów ma złamany palec), znieważenie i nakłanianie do odstąpienia od czynności służbowych. Grozi mu za to do trzech lat więzienia. Michał L. usłyszał zarzut znieważenia policjanta. Aktor może za kratami spędzić rok. Jakubowi W. za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat – napisał Se.pl

antoni_k

michal_l

antoni_k

michal_l

antoni_k


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>