www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Znamy prowadzących „The Voice of Poland. Najlepszy głos”

Marika i Tomasz Kammel poprowadzą 2. edycję „The Voice of Poland. Najlepszy głos” na antenie TVP2. Maciej Musiał, znany z roli Tomka Boskiego w serialu „rodzinka.pl” wcieli się w rolę współprowadzącego program i V-reportera.

Już 2 marca, w sobotę o godz. 20.05 widzów Dwójki oraz uczestników muzycznego show „The Voice of Poland” przywita nowa para prowadzących. Stworzą ją Tomasz Kammel, lubiany prezenter TVP2 oraz charyzmatyczna frontmenka grupy Spokoarmia, Marta Kosakowska, występująca pod pseudonimem Marika. Ona – energetyczna, pełna temperamentu i muzycznych pasji wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. On – prezenter z ogromnym doświadczeniem scenicznym i telewizyjnym. Wspólnie stworzą barwny i zaskakujący duet prowadzących „The Voice of Poland”, jeden z najoryginalniejszych programów muzycznych typu talent-show.

Okrzyknięta Pierwszą Damą Polskiego Dancehallu Marika zadebiutowała pionierską płytą „Mówisz i masz”, którą wydała w 2004 roku w ramach sound systememu Bass Medium Trinity. Artystka jest także jedną z niewielu Polek, które potrafią podawać tekst w formie tzw. „nawijki”. Jej talent docenili wielcy branży muzycznej, w tym sama Erykah Badu, Miss Elliot, Macy Gray, Sean Paul czy Wyclef Jean.

Prywatnie – zdeklarowana cyklistka. Ponad jazdę ulubionym samochodem, stawia przemierzanie Warszawy na ukochanym rowerze. Uwielbia gotować – często ze spontanicznie komponowanych produktów, zawsze z prawdziwą pasją. Wegetarianka. Całkiem niedawno luźne spodnie i sportowe bluzy zamieniła na zwiewne sukienki i buty na obcasie.

Obok Mariki oraz Tomasza Kammela w programie zobaczymy także Macieja Musiała, znanego z roli Tomka Boskiego w popularnym serialu „rodzinka.pl”. Maciej będzie prowadzić rozmowy z uczestnikami show i ich rodzinami. Wraz z Mateuszem Szymkowiakiem będzie także przygotowywać relacje live i materiały do specjalnego serwisu internetowego „The Voice of Poland”.

Podczas drugiej edycji „The Voice of Poland” w rolę trenerów wcielą się Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Marek Piekarczyk z TSA oraz Baron i Tomson z Afromental. Pierwszy etap rywalizacji to tzw. „przesłuchania w ciemno”, w ramach których każdy z trenerów wybiera dwunastu uczestników, którzy trafią do jego drużyny. Trenerzy nie widzą śpiewających osób, siedząc na specjalnych fotelach odwróconych tyłem do sceny. Wybierając wokalistę, polegają wyłącznie na swoim słuchu i intuicji.

„The Voice of Poland. Najlepszy głos”. Emisja w każdą sobotę od 2 marca, o godz.20.05 na antenie TVP2.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>