www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Znamy kulisy rozstania Krystiana Wieczorka!

Przystojny aktor był przez 10 lat w poważnym związku. Gdy nagle nastąpił koniec, znajomi pary nie mogli uwierzyć! Jednak dopiero dziś Krystian Wieczorek opowiada o trudnym rozstaniu!

Na ekranie gra wrażliwców i twardzieli, nosi mundur, sutannę i stylowy garnitur. Prywatnie Krystian Wieczorek układa swoje życie na nowo. Aktor otrząsnął się już po rozstaniu ze swą długoletnią partnerką, gdańską aktorką Dorotą Androsz i opowiada o przyczynach zerwania:

– Są sytuacje, kiedy odległość uczucie pogłębia, daje szanse na fiestę po powrocie. Jedno jest pewne- odległość wymaga zaufania i dojrzałości. Nie jestem zwolennikiem związków korespondencyjnych– mówi aktor w wywiadzie dla „Na żywo”.

Krystian Wieczorek przyznaje, że zabrakło mu dojrzałości, bo to on wybrał… Warszawę: – Postawiłem na życie, pasje i marzenia. A Warszawa daje mi pracę, w której mogę je realizować. Poza tym, chciałem kiedyś być robotem, więc się spełniam– żartuje aktor- Oczywiście miłość jest ważniejsza od kariery, ale wszystko to powinno się uzupełniać. Wiem, że mam dużo szczęścia i codziennie składam ofiarę z owieczki w podziękowaniu za pracę– ironizuje Krystian Wieczorek.

Ostatnio aktor jest widywany z Anną Czartoryską. Czy ambitna aktorka zawróciła w głowie przystojniakowi? A może to tylko przelotny romans?

– Jestem raczej długodystansowcem. A zakochuję się w kobietach jasnych, pogodnych, uśmiechniętych. No i lubię te w sukienkach…– opowiada zagadkowo aktor.

Krystian Wieczorek


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>