www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Znalazła przepis na wyjście z dołka!

Gdy w lutym ubiegłego roku spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu, wszystko w jej życiu się zmieniło. Dziś dawna celebrytka już wie, jak naprawić swój błąd!


Straciła dobre imię, przyjaciół, nawet sponsorów dla swojej fundacji „Niezapominajka”. Paradoksalnie, Ilona Felicjańska dziękuje losowi, za wypadek, który uświadomił jej samej, że ma problem z nadużywaniem alkoholu.

– Od tamtego wypadku minęło już trochę czasu i teraz mogę powiedzieć, że dziękuję, iż to się stało, bo dzięki temu dowiedziałam się, kim naprawdę były osoby z mojego otoczenia – wyznała modelka na łamach „Życia na gorąco”.

Jednak celebrytka nie zamierza tylko rozpamiętywać dawnych urazów. Ilona Felicjańska wzięła się w garść i… znalazła sposób na to, by pomóc tym, od których także odwracają się ludzie!

– Jestem współzałożycielką żłobka dla dzieci niepełnosprawnych i dzieci z HIV. Placówka ruszyła w Kielcach 9. października. Myślę, że jest to odważne przedsięwzięcie, tym bardziej, że HIV wciąż jest u nas tematem tabu. Zgłoszono około 20 dzieci, które zostaną objęte specjalną opieką i rehabilitacją. Opiekuję się również dziećmi upośledzonymi umysłowo z Bogumiłka – opowiada Felicjańska.

Modelka chciałaby również założyć ośrodek pomagający wyleczyć się z uzależnień. Tym sposobem celebrytka odkryła prostą prawdę, że pomagając innym, najlepiej możemy pomóc… sobie!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>