www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zgubił syna w… dżungli!

Twoje dziecko zawieruszyło się podczas zakupów w centrum handlowym? Nie przejmuj się! Tadeusz Chudecki stracił z oczu swojego syna gdzieś… w amazońskiej dżungli!


Tadeusz Chudecki jest ekspertem w sprawach podróży za grosik. Aktor zjeździł chyba pół świata i doskonale wie, jak polować na okazje, takie jak tanie bilety, czy noclegi nie ruinujące kieszeni. Henio z „M jak miłość” od pewnego czasu nie jeździ jednak sam! W wyprawach w najdalsze zakątki świata towarzyszy mu syn!

– Szymon jest fantastycznym towarzyszem podróży. Nigdy nie marudzi, gdy trzeba wstaje o 3 rano by wsiąść do autobusu, który ma 24- godzinną trasę.– opowiada aktor w wywiadzie dla pisma „Świat & ludzie”.- Co prawda nad Amazonką mi się zgubił… Byliśmy w takim biednym peruwiańskim miateczku, w którym nocą często wyłączają prąd. Okazało się, że w ciemnościach nie mógł odnaleźć hotelu. Ale szybko zaprzyjaźnił się z jednym z tubylców, który podwiózł go na motorze. I wszystko dobrze się skończyło.

Tadeusz Chudecki napisał już dwie książki podróżnicze. Teraz wydaje trzecią, „Ze mną na koniec świata”, której bohaterem będzie również… syn aktora- jego najlepszy towarzysz w dalekich podróżach!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>