www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zemsta Mlynkovej na Nowickim!

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki uchodzą za parę, która rozstała się z klasą i bez awantur. Ale to tylko pozory…

Prezenter TVP i wokalistka rozstali się bez prania brudów i szczegółowych opisów rozpadu związku na łamach prasy. Dziś Halina Mlynkova buduje nowy związek z Bartkiem Prokopowiczem, a Łukasz Nowicki rzucił się w wir pracy. Oboje utrzymują przyjacielskie stosunki, a gospodarz „Pytania na śniadanie” odwiedził nawet swą „byłą” na premierze „Edith i Marlene”, sztuki z jej udziałem, gdzie wręczył jej bukiet czerwonych kwiatów.

Jednak ta sielanka nie zupełnie przekłada się na rzeczywistość. Najlepiej o tym świadczy fakt, że po raz pierwszy Halina zdradziła w wywiadzie jaki był stosunek Nowickiego do jej poczynań artystycznych:
Pamiętam jak wracaliśmy kiedyś z Łukaszem do domu, rozmawialiśmy o płycie, która była już na ukończeniu. „Jesteś świetna” – mówi Łukasz, a po chwili dodaje: „Ale beze mnie nie dałabyś rady”. „Okej, myśl tak sobie” – skwitowałam w duchu, po czym weszłam do domu i w kilka minut napisałam: „Bez ciebie nie mam rąk/ Bez ciebie głowy mi brak/ Bez ciebie tracę wzrok/ I tracę wszystkiego smak/ Bez ciebie nie wiem gdzie/ Bez ciebie nigdy nie wiem jak/ Bez ciebie nudzę się/ Bez ciebie trafia mnie szlag…” – wyznała Halina na łamach „Olivii”.

Choć wokalistka przyznała, że ten tekst jest od początku do końca jej historią, okazuje się, że jest to historia ironiczna:
Ten tekst jest z przymrużeniem oka. Nie lubię śpiewać na serio takich piosenek – wyznała szczęśliwa dziś Halina.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>