www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Żebrowski otwiera restaurację!

Gwiazdorowi znudziło się granie, do tego stopnia, że chce spróbować swoich sił w biznesie. Czy restauracja Michała Żebrowskiego okaże się hitem?

Michał Żebrowski już dawno uciekł z głośnej Warszawy w góry. 20 km od Zakopanego gwiazdor wybudował okazałą willę, która budzi podziw! Tu wziął ślub z młodszą o 13 lat Aleksandrą, tu także wychowuje się ich roczny synek. Jednak Michał, który niedawno otworzył swój teatr „6 Piętro”, postanowił wykorzystać potencjał pięknej okolicy i zainwestować sporą ilość gotówki w drugi interes. Na działce w niewielkim Jurgowie, miejscowości położonej tuż przy granicy ze Słowacją, już leży składowany materiał pod budowę… karczmy w stylu góralskim! Aktor, pytany przez reportera „Rewii” krótko komentuje sprawę:

– Mam plan budowy karczmy w Jurgowie. Na razie tylko tyle powiem- ucina temat Michał Żebrowski.
Choć w lokalu nieprędko będzie zaserwowane pierwsze danie, miejscowi już zacierają ręce i liczą zyski:
– Ten lokal to może być strzał w dziesiątkę! Kto nie chciałby się napić piwa lub zjeść golonki u Skrzetuskiego, Pana Tadeusza czy Wiedźmina?- pyta góralka z Jurgowa- Świetnie, że Żebrowski chce budować karczmę właśnie u nas. Już widzę, jak do naszej wsi będą przyjeżdżać autokary głodnych fanów gwiazdy. W Jurgowie jest ośrodek narciarski. Jak „cepry” zjedzą i popiją u Michała, to będą chcieli poszaleć na śniegu, no i oczywiście gdzieś się przespać. Przyjadą do naszych pensjonatów i zostawią pieniążki- cieszy się mieszkanka wsi.

Gorzej będzie, gdy aktor zechce otworzyć… sushi bar!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>