www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Żebrowski obraża konkurencję!

Aktor krytykuje dyrektorów państwowych teatrów. Zarzuca im, że nie płacą za swoje błędy. Pensja, jaką dostają za działalność nie jest zależna od wyników pracy tak bardzo, jak w teatrach prywatnych.


„W teatrze państwowym, dyrektor siedzi na ciepłej posadce za pańskie i moje pieniądze. Według własnego uznania raz zleci zrobienie scenografii czy napisanie muzyki „Krzysiowi”, innym razem „Mateuszowi”. Potem, bez żadnej weryfikacji, czy na spektakl przyjdzie dwieście czy dwadzieścia kompletów widzów, i tak dostanie pieniądze na kolejny rok działalności. My mamy teatr szczególny, bo prywatny. U nas jest tak, że jeśli popełnimy błąd, a niestety takie się zdarzają, musimy wyciągnąć własne, ciężko zarobione pieniądze i za to zapłacić. To szalona różnica. Jeżeli przyjdzie pan do Teatru 6. piętro i nie spodoba się panu spektakl, ma pan świadomość, że pan do tego nie dopłaca” – cytuje jego słowa „Super Express”.

Ostatnio Michał bardzo dużo narzeka. Czyżby nie powodziło mu się w pracy? Miejmy nadzieję, że jego teatr nie przechodzi kryzysu i dalej będzie szokował widza oryginalnymi przedstawieniami.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>