www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Żebrowski i Przybylska w gorącej scenie!

Dziś gorącą sceną pomiędzy Żebrowskim i Przybylską zakończyły się zdjęcia do realizowanego w Warszawie thrillera „Sęp„.

Zmysłowa scena miłosna między Anną Przybylską a Michałem Żebrowskim kończy zdjęcia do thrillera „Sęp” w reżyserii Eugeniusza Korina.

Zapowiada się kino, do którego widz został przyzwyczajony w najlepszych amerykańskich produkcjach. Scenariusz jest mocny i wciągający, a film ma rozmach jakiego nie było dotąd w polskim kinie sensacyjnym. Film jest świetnie przygotowany i nowocześnie zrealizowany. Fabuła filmu jest bardzo gęsto opowiedziana i wymagała ogromnego nakładu pracy – tłumaczy Producent filmu. Dwie ekipy usprawniały pracę zespołu. W „Sępie” realizowaliśmy dziennie dwa razy więcej ujęć, niż robi się to standardowo w polskich produkcjach. Widzowie na pewno zauważą tę różnicę na ekranie.

Producenci filmu olbrzymi nacisk położyli na jego wizualny aspekt – czyli zdjęcia. Inspiracją dla operatora była „Infiltracja” Martina Scorsese. Okres przygotowań do filmu był bardzo długi – wyjaśnia Producent filmu. Dobór kostiumów, scenografii, a także oświetlenia nigdy nie był przypadkowy. Wszystko tworzy całość i skutkuje spójnością wizualną oraz dużym, wyczuwalnym napięciem w każdej ze scen. Jesteśmy pewni, że dzięki pracy operatora i całej, świetnej ekipy, film będzie spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających widzów.

Niewątpliwie widzowie nie raz będą zaskoczeni zwrotem akcji. Jest tu tajemnica, niezwykła intryga i piękne uczucie, które nieoczekiwanie wkrada się w poukładane życie głównego bohatera. Rzadko tak wyraziste postaci widuje się w polskim kinie. Thriller z Michałem Żebrowskim, Pawłem Małaszyńskim i Danielem Olbrychskim w rolach głównych, to film, który zaoferuje widzom mocną rozrywkę na światowym poziomie. Choć fabuła trzymana jest na razie w tajemnicy, to sądząc po jej rozmachu, można się spodziewać jakości, jakiej dawno nie było w polskim kinie.

Przez ponad 47 dni zdjęciowych na planie spotkali się najlepsi polscy aktorzy. Poza Michałem Żebrowskim, Pawłem Małaszyńskim i Danielem Olbrychskim byli to m.in.: Anna Przybylska, Anna Dereszowska, Andrzej Seweryn, Piotr Fronczewski, Andrzej Grabowski i Mirosław Baka.

Premiera filmu planowana jest na luty 2012 roku.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>