www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zdjęcia zniknęły, zdjęcia odratowano!

Utracone zdjęcia z kalendarza polskich gwiazd odzyskane przez specjalistów!

Fotografie m.in. Anny Dereszowskiej, Edyty Herbuś i Anny Popek, które wystąpiły w sesjach do kalendarza charytatywnego „Fundacji Spełnionych Marzeń”, zniknęły z dysków twardych fotografów podczas składania wydawnictwa. Dane udało się przywrócić dopiero ekspertom odzyskiwania danych w specjalistycznym laboratorium.

Zdjęcia ze wszystkich sesji, jakie przez kilka miesięcy przygotowywane były na potrzebę Kalendarza, utracono w listopadzie br. w wyniku awarii sprzętu. Twórcy kalendarza zwrócili się o pomoc do specjalistów firmy Kroll Ontrack z największego laboratorium odzyskiwania danych i informatyki śledczej w Europie Środkowo-Wschodniej.

– Wyniki naszej pracy zwykle pozostają w komputerach. Tym razem, z czego bardzo się cieszymy, będą bardziej namacalne od danych elektronicznych i cenniejsze niż odzyskane dane nawet największych banków bądź instytucji rządowych, ponieważ pomogą ciężko chorym dzieciom i ich rodzinom. W takich momentach nasza praca nabiera szczególnego wymiaru – mówi Marek Suczyk, dyrektor zarządzający polskiego oddziału Kroll Ontrack.

W przypadku kalendarza Fundacji Spełnionych Marzeń, w warunkach laboratoryjnych udało się odzyskać wszystkie utracone zdjęcia. Wybrane z nich można obejrzeć pod adresem:

www.krollontrack.pl/fundacjaspelnionychmarzen

dereszowska_anna popek_anna
herbus_edyta


Wpisz komentarz

  1. 31 stycznia 2013 12:37

    Hanka:

    Dobrze że wszystko się udało i kalendarz był extra. Mam w swojej kolekcji wszystkie kalendarze Fundacji Spełnionych Marzeń.

  2. 3 lutego 2013 15:00

    Aśka:

    Bardzo pozytywne jest to że tak wiele znanych i lubianych bierze udział w działaniach Fundacji Spełnionych Marzeń. dzięki temu z pewnością więcej z nas chętniej swój 1% własnie na te fundacje

Podobne posty:

/* */?>