www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zdjęcia z Weekendu Pazury

Co łączy twórców „Casino Royale”, Pawła Małaszyńskiego i Quentina Tarantino? Odpowiedź jest tylko jedna – „Weekend”, film Cezarego Pazury!

Świat dużych pieniędzy, przebiegłych mafiozów, cwanych policjantów i przystojnych gangsterów, a w tym świecie: błyskotliwy Max (Małaszyński), jego narwany brat Gula (Lewandowski), zabójcza Majka (Socha), dwie tajemnicze walizki i hektolitry sztucznej krwi, których nie powstydziłby się mistrz Tarantino. Genialny scenariusz, genialne efekty specjalne i genialna gra aktorska. Polskie kino znów jest rozrywką! Małaszyński i Socha jak w „Matrixie”, sceny akcji jak w „Kill Bill” i humor rodem z „Pulp Fiction”.

„Weekend” Cezarego Pazury, to komedia gangsterska opowiadająca o dwóch zwariowanych dniach z życia Maxa (Paweł Małaszyński) i Guli (Michał Lewandowski). Ci dwaj przystojni gangsterzy wplączą się w największą zadymę w mieście przez dwie tajemnicze walizki. „Big deal” będą chcieli zrobić nie tylko oni, ale również nowy gang Cyganów oraz Norman (Paweł Wilczak) i seksowna killerka Maja (Małgorzata Socha). Całą szajkę zamierzają rozpracować: stary wyjadacz na komendzie – Komisarz (Jan Frycz) i debiutujący w wydziale kryminalnym aspirant – Malinowski (Antoni Królikowski).

frycz-krolikowski

malaszynski-socha-2

pazura

socha

tyndyk

wilczak

weekend_plakat_mniejszy

foto:ITI CInema


Wpisz komentarz

  1. 17 grudnia 2010 06:50

    Tweets that mention Zdjęcia z Weekendu Pazury | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Zdjęcia z Weekendu Pazury http://bit.ly/fDguCG #foto […]

Podobne posty:

/* */?>