www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zbigniew Ziobro został ojcem!

Zbigniew Ziobro i Patrycja Kotecka zostali rodzicami. W nocy z poniedziałku na wtorek urodził się ich syn. Jan Jerzy przyszedł na świat czterdzieści minut przed północą.

Zbigniew Ziobro dla SE powiedział, że jest to bardzo ważny moment zarówno dla niego, jak i jego małżonki, a doświadczenie bycia rodzicem poleca każdemu. – Gdybym mógł cofnąć czas, na pewno wcześniej bym pomyślał o dziecku – wyznał uradowany, świeżo upieczony tata.

Zapowiedział również, że od tej pory zamierza poświęcać więcej czasu na życie prywatne i chciałby pogodzić dwie sfery działalności.

Jan Jerzy miał urodzić się w szpitalu w Brukseli, po to, aby uniknąć szumu medialnego. Urodził się jednak 1,5 tygodnia przed terminem i tym sposobem sam zadecydował o miejscu swoich narodzin.

 – Przyznam, że chciałem, żeby Jaś urodził się w Polsce. Żona bardziej nalegała na Brukselę. Syn chyba musiał słyszeć te nasze rozmowy i posłuchał taty. Bardzo mnie to cieszy, bo to pierwszy sygnał na to, że będziemy się świetnie porozumiewać – oznajmił Eurodeputowany PIS dla Gazety Krakowskiej.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>