www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zapendowska: Znowu uczę śpiewu!

Po 6 latach nieobecności w zawodzie Elżbieta ponownie skupiła swoją uwagę na młodych i zdolnych ludziach.

Wyznaje, że nie uważa się za twórcę niczyjego sukcesu. „W ogóle mnie nie interesuje, ile gwiazd nauczyłam śpiewać, bo to, że komuś się udało, jeszcze nie znaczy, że staje się gwiazdą. Uczyłam bardzo wielu bardzo zdolnych ludzi i tego nie liczę. A kto tam uważa się za gwiazdę, to już nie jest dla mnie istotne. Nie śledzę rynku mediów, bo wydaje mi się nudny. Natomiast jeżdżę po całej Polsce i spotykam tysiące młodych osób. Jest naprawdę ogromnie dużo wybitnie zdolnych ludzi, którzy nie mogą się przebić. Nie mogę się z tym pogodzić, zwłaszcza że ci, którzy są obecni na rynku, wcale nie są najzdolniejsi”– wyznaje.

Zapytana o to, która z jej podopiecznych sprawiała problemy, odpowiada: „Twardy charakterek mają Edyta i Doda. I one na pewno są w czołówce tych najbardziej niepokornych uczniów, ale też tych, z którymi praca najmocniej zapadła mi w pamięć”.

Pomimo tego, że Elżbieta wykształciła tak wiele talentów, sama nie posiada ładnego głosu. Mówi za to, że ma doskonały słuch, który sprawia, że potrafi wychwycić najmniejsze niedociągnięcia wokalne. Która z jej podopiecznych najlepiej wykorzystała swoje umiejętności? Górniak, Doda czy może Natasza Urbańska?

Górniak_Edyta_Schubert_Rudi_Zapendowska_El?bieta

Urba?ska_Natasza

DODA

DODA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>