www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zamiast się operować, kupuje ubranka dla… psa!

Izabella Skrybant dziś nie kryje, że wydała fortunę na zabiegi w salonie piękności. Zamiast jednak odmłodnieć, przez botoks zaczęła wyglądać jak własna karykatura. Dlatego dziś artystka woli wydawać pieniądze na… nowe kreacje dla pieska córki.

Jedni celebryci szczycą się tym, że kupują ciuchy od Dolce & Gabbana czy Prady. Izabella Skrybant za to kupuje ubranka dla… Gucciego. Tak ma na imię dwuletni psiak, który całymi dniami przebywa w rezydencji wokalistki Tercetu Egzotycznego. Czworonóg rasy chihuahua należy do córki wokalistki, Katarzyny Dziewiątkowskiej- Mleczko, która wykłada w Akademii Muzycznej we Wrocławiu i nie ma czasu na właściwą opiekę nad psem.

Podczas gdy rówieśniczki pani Kasi podrzucają swoim mamom dzieci, ona przywozi więc… pieska. Gucci ma tu nie tylko zapewnioną najlepszą opiekę, ale również psie towarzystwo:
– Nasz bokserka Melania ma już 8 lat, to już poważny wiek dla psa, ale potrafi bawić się z Guccim, cierpliwie znosi jego zaczepki i pozwala mu nawet czasami wyjadać jedzenie ze swojej miski. Jest naprawdę bardzo opiekuńcza– mówi pani Izabella w rozmowie z „Rewią”.

Wokalistka bardzo chce mieć już wnuki, ale ponieważ będzie musiała jeszcze poczekać, na razie zajmuje się… rozpieszczaniem Gucciego. Zamiast więc serwować pieskowi specjalnie dobrane przez weterynarza granulki, artystka nie żałuje psiakowi innych smakołyków:
– Nie mam serca mu odmówić, tak ładnie prosi– tłumaczy z uśmiechem Izabella Skrybant.

Ale to nie wszystko: słodki psiak ma też całą szafę stylowych ubranek na każdą okazję. Nie brak więc stroju na mróz i deszcz, uroczych kubraczków i skarpetek, a nawet czapek! Jak donosi gazeta, w Święta Bożego Narodzenia Gucci występuje obowiązkowo we fraku!

– Ostatnio powstał pomysł, żeby Gucci wystąpił w teledysku do mojej najnowszej piosenki. Jest już umówiony do psiego krawca. Scenarzysta chciał, żeby teledysk był w amerykańskim stylu, więc jako przedstawiciel rasy chihuahua Gucci pasuje tam idealnie- cieszy się Izabella Skrybant.

Szykuje się więc prawdziwa kariera dla małego Gucciego!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>