www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zamachowski nie gra, bo ma… zmarszczki!

Kiedyś występował u najlepszych reżyserów. Teraz jego komórka milczy. Wszystko przez to, że aktor ma coraz więcej zmarszczek!

Od dłuższego czasu Zbigniew Zamachowski nie pokazał się w żadnej nowej produkcji. Początkowo aktor cieszył się, że może więcej czasu spędzić z rodziną. Teraz jednak czekanie na role zaczyna go już nużyć: – Z nieznanych mi powodów od trzech lat nie zagrałem żadnej roli w filmie i tak sobie tkwię w oczekiwaniu, w trybie stand-by, próbując się nie użalać i realizując się na innych polach – mówi z żalem popularny „Zbig” w wywiadzie dla magazynu „Film”.

Jaki jest powód braku zainteresowania ze strony reżyserów? Okazuje się, że przeszkodą jest… wiek aktora! – Kiedy rok temu zanosiło się na pewien projekt, to od reżysera dostałem informację, która wydała mi się żartem: może w związku z upływem czasu Zamachowski powinien poddać się jakimś zabiegom typu botoks albo jakaś operacja plastyczna… Myślałem, że śnię. Pozostaje mi więc z pokorą czekać, aż się zestarzeję na tyle, że żaden botoks nic już nie zmieni i ktoś jednak zechce zaryzykować i zostanę obsadzony bez konieczności poddawania się zabiegom chirurgicznym – ironizuje aktor.

Póki co Zbigniew Zamachowski udziela się w dubbingu oraz występuje w recitalach. I choć artysta nie narzeka na brak gotówki, marzy o dużej roli w filmie: – Nie powiem, żeby mnie ta banicja z filmu nie dotykała, bo nie
znajduję jej powodów. Nie ukrywam, że stanąłbym sobie przed kamerą w polskim filmie – wyznaje aktor.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>