www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zakochana Patricia Kazadi

Kim jest jej ukochany?

Młodziutka (22 l.), piękna, utalentowana i piekielnie seksowna.

Patricia Kazadi, która już od kilku lat gości na salonach, a obecnie oglądamy ją w Tańcu z gwiazdami, nigdy nie daje się sfotografować w towarzystwie swojego ukochanego mężczyzny. Po tym, jak często bywała na imprezach w towarzystwie tancerza Żory Korolyova, wszyscy sądzili, że sa parą. Ale szybko okazało się, że jedne co ich łączy, to przyjaźń. Od tamtej pory wielu może nawet sądzi, że Kazadi to zapalona singielka. A to nieprawda.

Magazyn Gwiazdy spotkał Patricię w towarzystwie mężczyzny, o którym gwiazda powiedziała, że „jest częścią jej życia”. Ale to też nie był jej facet, a tylko kolejny przyjaciel.

Kim w takim razie jest facet, z którym Kazadi  spotyka się już nie tylko na kawę, za którym zapewne zawsze bardzo tęskni i którego obdarza gorącym uczuciem? Szybko się nie dowiemy, bo Patricia jest bardzo tajemnicza i tylko krótko ucina „Jestem bardzo szczęśliwa”

Kazadi_Patricia

Kazadi_Patricia_Korolyov_Żora

Kazadi_Patricia

Kazadi_Patricia


Wpisz komentarz

  1. 2 października 2010 08:15

    Tweets that mention Zakochana Patricia Kazadi | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Zakochana Patricia Kazadi http://bit.ly/cOfpme #foto […]

Podobne posty:

/* */?>