www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zaczepiają go… faceci!

Mateusz Damięcki jest w szczęśliwym związku z choreografką, Pauliną Andrzejewską, jednak od dłuższego czasu dostaje niewybredne propozycje od… mężczyzn!

Jest przystojny i utalentowany. Nic dziwnego, że zawsze o jego życiu prywatnym fanki chciały wiedzieć wszystko. I stąd wzięły się niesamowite plotki!

– Zainteresowanie mediów uświadomiło mi pewien mechanizm: często newsy nie mają nic wspólnego z prawdą, są oparte tylko na plotce. Zrozumiałem, że jestem wtłaczany na siłę w ramy, w których nie chcę tkwić! Bez względu na to, co robię, zawsze mogę trafić na okładkę – zwierza się aktor na łamach „Pani”.

Z kolorowej prasy Damięcki dowiedział się więc, że zarabia 600 tys. miesięcznie, z tego źródła mógł też poznać przyczyny rozpadu swojego małżeństwa z Patrycją Krogulską. Ale najgorzej oberwał, gdy gejowski magazyn napisał, że podobny do niego aktor gra w filmach pornograficznych, a plotkarski portal podał, że… to sam Damięcki!

– Pojąłem, jaką ta plotka ma siłę, gdy zacząłem dostawać sygnały od facetów, że chcą się ze mną umówić – mówi z przerażeniem aktor.
Co więcej, nawet dziś, gdy Mateusz Damięcki tworzy parę z Pauliną, wiele osób wciąż uważa, że to tylko „przykrywka”, dla jego rzekomo „odmiennej” orientacji seksualnej.

Dlatego, kiedy już zaczął się spotykać z ukochaną, uprzedził ją, że jeszcze nie raz przeczyta o swoim facecie zwariowane rzeczy…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>