www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zabiją Ryśka z „Klanu”!

Po Hance Mostowiak przyszła kolej na inną kultową wręcz postać z polskiego serialu. Scenarzyści „Klanu” uśmiercą Rysia!

„Klan” bez niego już nigdy nie będzie tym samym serialem. A jednak, Piotr Cyrwus, odtwórca roli słynnego Ryszarda Lubicza zrezygnował z pracy na planie serialu! Co się stało?

– Żeby nie było żadnych plotek, domysłów i niedomówień, oficjalnie potwierdzam informację o odejściu Piotra Cyrwusa z obsady naszego serialu – mówi Paweł Karpiński, producent „Klanu” w wywiadzie dla „Świata seriali.pl”. – Przy czym pragnę wyraźnie zaznaczyć, że rozstajemy się z klasą i w wielkiej przyjaźni. Proszę więc nie doszukiwać się żadnego sporu między produkcją a aktorem. Bezsprzecznie Piotr Cyrwus stworzył w „Klanie” najbardziej kultową postać spośród wszystkich bohaterów polskich seriali i jesteśmy z tego powodu bardzo dumni. Żadna dyskusja w mediach z internetem na czele nie może odbyć się bez odwołań do Ryszarda Lubicza. Osobiście bardzo się cieszę, że miałem zaszczyt przez tyle lat pracować z Piotrem Cyrwusem. To fantastyczny aktor i wspaniały, dobry człowiek.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów serialowych zostawia Ryśka dla nie byle kogo, bo dla samego… Andrzeja Seweryna! Piotr Cyrwus otrzymał bowiem propozycję etatu w Teatrze Polskim w Warszawie i postanowił z niej skorzystać. Od 1 stycznia 2012 r. zostanie członkiem zespołu artystycznego tej sceny.

– Decyzja o rozstaniu z „Klanem” była jedną z najtrudniejszych – o ile nawet nie najtrudniejszą – jakie przyszło mi podjąć w moim zawodowym życiu – zdradził nam Piotr Cyrwus.

– Już wiem, co się stanie z moim bohaterem – mówi popularny aktor. – Teraz z niecierpliwością czekam na scenariusze kolejnych odcinków. Ale proszę nie pytać mnie o szczegóły zniknięcia Ryśka, bo ich nie zdradzę nawet na torturach. To będzie pilnie strzeżona tajemnica.

Miejmy tylko nadzieję, że Rysiek nie zostanie kolejną ofiarą kartonów…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>