www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Zabawna historia Luśki

Wczoraj pisaliśmy o tym, że aktorka Paulina Holtz wzięła się za pisanie książki. Dzisiaj mamy już dla Was nieznane dotąd szczegóły!

Autorka – Paulina Holtz w karcie szpitalnej z porodu swojej drugiej córeczki ma wpisane „
trzydziestoletnia wieloródka„. Woli o sobie myśleć jako o ciekawej świata Mamie Poszukującej. W wolnych od macierzyństwa chwilach występuje na deskach teatralnych oraz wciela się w rolę serialowej mamy – Agnieszki, w najdłuższym polskim tasiemcu „Klan”. Teraz wcieliła się w rolę piszącej matki.

Zabawna historia Luśki, dla której ciąża i macierzyństwo początkowo jest „kosmiczną przygodą”. Niby trzydziestolatka, niby wykształcona, niby nie planuje ślubu z Krzyśkiem i chwilowo na pewno nie planuje bycia mamą, a jednak….

Książka w lekki sposób, na przykładzie Luśki i Krzyśka, pokazuje zmagania dzisiejszych trzydziestolatków w oczekiwaniu na dziecko. Razem z bohaterami przechodzimy przez okres ciąży, rozwiewamy mity dotyczące ciąży i porodu, karmienia piersią, seksu w ciąży, wybieramy wyprawkę i szukamy sposobów na bycie rodzicem.

Autorka poprzez ciekawe wywiady z ekspertami, z doświadczonymi rodzicami oraz ze znanymi osobami (m.in. z Beatą Tyszkiewicz, z Sylwią Chutnik, z Reni Jusis, z Beatą Tadlą, z Kariną Kunkiewicz, z Moniką Mrozowską) pokazuje nam różne sposoby na bycie rodzicem. Uświadamia nas jak ważnym jest kierowanie się własnym instynktem, by samodzielne zdecydować, które z wielu rozwiązań proponowanych przez otoczenie, media czy poradniki zastosujemy.

NiePoradnik „Luśka na planecie dziecko” w lekki sposób pokazuje, że rodzicielstwo może być przyjemnym połączeniem własnych oczekiwań z potrzebami dziecka. Bez Wielkiego Poświęcenia i frustracji!

Chyba warto się o tym przekonać?

aka

Holtz_Paulina


Wpisz komentarz

  1. 1 listopada 2010 18:40

    Karola:

    Ciekawe, jaki talent literacki ma p. Holtz, ale i tak brawo za odwagę i przełamanie trendu pisania poradników przez znanych, bo to chyba beletrystyka z tego co jest wyżej napisane?

Podobne posty:

/* */?>