www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Za nami trzeci odcinek Tańca z Gwiazdami

Królowało ogniste tango i energetyczny jive. Gwiazdy rozkręcają się z odcinka na odcinek, jedna z nich – Kazimierz Mazur – musiała pożegnać się z programem.

Za niemalże genialną została uznana pierwsza para – Anna Wendzikowska i Michał Stukan. Kazimierz Mazur i Bianka Żubrowska wypadli średnio, bo tańczyli „człap, człap, człap”, jak oceniła ich występ Ivona Pavlovic.
Podobali się Jagna Marczułajtis-Walczak i Krzysztof Hulboj. „Trudno jest tańczyć z nartami na plecach. Pani te narty dziś zrzuciła. Nie jest to może mistrzostwo świata, ale jest dobrze” – ocenił Janusz Józefowicz.

W tańcu Aleksandry Kisio i Łukasza Czarneckiego, zdaniem Jolanty Fraszyńskiej zabrakło pazura, a nawet… tanga – w ocenie Piotra Galińskiego.
Doskonale natomiast wypadła para Dariusz Kordek i Blanka Winiarska oraz Weronika Marczuk i Jan Kliment, który wedle Fraszyńskiej „rozgrzali parkiet do czerwoności”.

Stanisław Karpiel-Bułecka i Magdalena Soszyńska-Michno wydają się być stworzeni do jive’a. „Jive to radość, szaleństwo, niefrasobliwość i to wszystko tutaj było” – cieszył się Józefowicz.
Kacper Kuszewski i Anna Głogowska z kolei idealnie zaprezentowali tango, jury olśniła wręcz para Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak. „Jeśli oczekiwaliście wydarzenia w tej edycji, to to jest wydarzenie” – oceniła Pavlovic.

Bilguun Ariunbataar i Janja Lesar, którzy chyba nie będą miło wspominać tego odcinka. „Masz talent, ale jive’a tańczysz jak słoń” – skomentował Galiński. Michał Szpak i Paulina Biernat jak zwykle podzielili jury. Pavlovic podobał się tylko strój, Józefowicz uznał, że było to najlepsze tango programu.

W ogólnym głosowaniu najlepiej oceniony został Kacper Kuszewski, najgorzej – Kazimierz Mazur, który musiał odejść z programu.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>