www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Za kulisami You Can Dance

Macie ochotę zajrzeć za kulisy jednego z najpopularniejszych programów tanecznych?

13 kwietnia w stacji muzycznej 4fun.tv starują dwa nowe programy – You Can Dance 4fun oraz You Can Dance MIX. Tylko w 4fun.tv będzie można zobaczyć kulisy powstawania programu, poznać bliżej swoich faworytów, wygrać bilety na widownię i bezpośrednio porozmawiać z jego uczestnikami.

Program You Can Dance 4fun emitowany będzie na antenie 4fun.tv w każdą środę o 21.00, przed głównym wydaniem You Can Dance – Po prostu tańcz!, na antenie TVN o 21.30. Ten trzydziestominutowy format, przygotowywany w specjalnie stworzonym studiu, podgrzewać będzie atmosferę przed programem live. Widzowie będą świadkami rozmów i dyskusji na temat kolejnego odcinka, a także posłuchać zwierzeń i refleksji uczestników show.

Za kulisy, widzów 4fun.tv, zabierze dociekliwy Jacek Januszko, uczestnik poprzedniej edycji YCD, a obecnie prezenter 4fun.tv. Januszko zajrzy wszędzie tam, gdzie aż kipi od prawdziwych emocji, nie zawaha się zadać krępujących pytań oraz zaskoczy nie tylko swoich rozmówców, ale i telewidzów.

Zaraz po zakończeniu YCD na żywo w stacji TVN, o godzinie 23.10 w 4fun.tv ruszy studyjny dancefloor, specjalnie przygotowany dla programu You Can Dance MIX. Uczestnicy VI edycji, którzy odpadli tydzień wcześniej, będą układać własną listę przebojów, a widzowie będą mogli poznać ich inspiracje muzyczne oraz ulubione utwory i teledyski. Dodatkową atrakcją programu YCD MIX będzie czat z jednym z uczestników, biorącym udział w programie. Widzowie poprzez SMSy będą mogli porozmawiać z nim, zadać pytania, które ich nurtują.

Pojawienie się programu You Can Dance w stacji 4fun.tv jest pierwszym przypadkiem w światowej historii formatu, kiedy to dwie stacje telewizyjne równolegle relacjonują to, co dzieje się w trakcie programu i wokół niego. Sądzę, że ten innowacyjny pomysł spodoba się zarówno wiernym fanom You Can Dance, jak i widzom 4fun.tv, oraz sprawi, iż format będzie jeszcze bardziej atrakcyjny i chętniej oglądany” – komentuje Grzegorz Piekarski, Prezes Mastiff Media Polska.

Bekier_Ilona

You_Can_dance_uczestnicy

Współpraca zakłada emisję ośmiu odcinków każdego formatu.
You Can Dance 4fun – środy o 21.00, 4fun.tv
You Can Dance – Po prostu tańcz! – środy o 21.30, TVN
You Can Dance MIX – środy o 23.10, 4fun.tv


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>