www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Z nią Małaszyński ma przechlapane!

Pracując przy produkcji serialu „Lekarze” Kasia Bujakiewicz nie pierwszy już raz spotkała się z Pawłem Małaszyńskim. Nic dziwnego, że na planie jest pełno wybuchów… śmiechu!

Czy przyjaźń w środowisku aktorskim jest możliwa? Dodajmy: przyjaźń kobiety i mężczyzny? Okazuje się, że tak, czego najlepszym dowodem jest wesoła atmosfera na planie serialu „Lekarze”, jaką wprowadzili Katarzyna Bujakiewicz i Paweł Małaszyński.

Producenci wiedzą, że Bujak i Małach to murowany sukces! – żartuje Kasia w wywiadzie dla magazynu „Flesz”. – Bardzo lubię pracować z Pawłem, przypomina mi mojego młodszego kuzyna. Świetnie się rozumiemy, bywają dni, że non stop mamy napady śmiechu. Małach nie ma łatwo na planie… Przez jego powodzenie u kobiet ekipa często z niego żartuje, nazywają go najśliczniejszym i najpiękniejszym. Dobrze, że chłopak ma dystans do siebie!

Z Kasią i Pawłem zawsze jest wesoło, nawet jeśli naprawdę chodzi o czyjeś zdrowie:
Wiedzę medyczną potrzebną do grania w „Lekarzach” zdobywaliśmy w szpitalu uniwersyteckim przy ul. Banacha w Warszawie. Podglądaliśmy, jak zachowywać się przed zabiegami i w trakcie nich. Raz się zdarzyło, że pacjentka nie była jeszcze uśpiona przed operacją i gdy zobaczyła Małaszyńskiego, nie zgodziła się, byśmy weszli na salę mówiąc: „O nie, nie ma mowy, jestem nieuczesana” – zaśmiewa się aktorka.

I kto powiedział, że Małaszyński to ponurak?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>