www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Z „Klanu” do „Wałęsy”

Znany z „Klanu” Jakub Świderski dostał się do obsady filmu „Wałęsa” w reżyserii Andrzeja Wajdy.


Jakub Świderski znany jest przede wszystkim z „Klanu”, gdzie gra Norberta, chłopaka Oli Lubicz. Ukończył PWST we Wrocławiu. Wystąpił w „Hotelu 52”, „Przepisie na życie”, „Czasie honoru”, „Na dobre i na złe” oraz „Pierwszej miłości”. Jest ambasadorem Straży dla Zwierząt.

Utalentowanego aktora zobaczymy wkrótce w wielkiej produkcji filmowej. Zagra w nowym filmie Andrzeja Wajdy „Wałęsa”. Wcieli się w postać Ludwika Prądzyńskiego, jednego z inicjatorów strajku w 1980 roku. Z planu w stoczni w Gdańsku ma wiele wrażeń. Czuje się dumny, że może uczestniczyć w tworzeniu historycznego dzieła o polskiej drodze do wolności.

„Rewelacyjne! Spełniam swoje marzenie! Mam wielki zaszczyt pracować z legendami polskiego kina. Wierzę, że sprostam oczekiwaniom” – powiedział z entuzjazmem.

Ekipa przyjęła go życzliwie, ale praca przy tak poważnym przedsięwzięciu to dla młodego aktora wielki stres. Czuje presje, bo zadanie jest trudne. Rola jednak bardzo przypadła mu do gustu. „Bohater, którego odgrywam, jest mi bliski. Jego wrażliwość jest podobna do mojej” – ocenił.

Nie ma wątpliwości po której stronie barykady by stanął, choć w jego domu nie mówiło się o polityce. Nie uważa się za buntownika, ale sądzi, że znalazłby siłę do walki o lepszą przyszłość.


Wpisz komentarz

  1. 17 maja 2012 23:12

    tommy:

    wedlug mnie nie jest on dobrym aktorem

Podobne posty:

/* */?>