www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Z kim Alicja zostawia Henia?

O tym, jak trudno jest znaleźć dobrą nianię wie każda pracująca mama. Z podobnym problemem spotkała się Alicja Bachleda-Curuś, która trafiła na… wariatkę!

Castingi, przygotowanie się do roli, wreszcie praca na planie, to codzienność dla aktorki, która założyła sobie, że podbije Hollywood. Jednak Alicja Bachleda- Curuś ma jeszcze jedną, najważniejszą w swoim życiu, rolę do odegrania: rolę matki. Dlatego gdy aktorka spełnia się zawodowo, musi, jak każda samotna matka, znaleźć opiekunkę dla swojego największego skarbu- Henia Tadeuszka.

– Niania… ciężka decyzja, ale tak, znalazlam, młoda, energiczna i na dystans, co bardzo mi odpowiada. Bo poprzednia rozpowiadała, że Henio jest… jej dzieckiem!– wyznaje do dziś wstrząśnięta Alicja.

Na szczęście aktorka, po tym jak rozstała się z niezrównoważoną nianią, trafiła na odpowiedzialną opiekunkę, która zajmuje się Heniem najlepiej, jak tylko potrafi. Okazuje się, jednak, że podczas kręcenia filmu, Alicja może jeszcze liczyć na czyjąś pomoc:
– Henio jest przyjaznym dzieckiem i po jakimś czasie wszystkie asystentki na planie się nim zajmują.– śmieje się aktorka- Od kiedy pojawił się Henio, wszystko wydaje się naturalne. – dodaje zapracowana mama.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>