www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Z czego zrezygnowała Olga Bołądź będąc mamą?

Aktorka świetnie łączy obowiązki mamy z zawodowymi. Niestety, nie starcza jej już czasu na pasję, którą uważała za najważniejszą…

Kilka miesięcy temu Olga Bołądź wrociła do pracy i formy po urodzeniu syna. Jest szczęśliwą, spokojną mamą, ale… gwiazda przyznaje, że musiała odstawić na bok swoje zainteresowania:

Teraz nie mogę mieć zwierząt w domu. Po prostu nie potrafiłabym wszystkiego ogarnąć. Muszę trochę odczekać – wyznała Olga Bołądź w wywiadzie dla „Show”.

Dla aktorki to smutna decyzja, Olga zawsze poświęcała wiele czasu bezdomnym zwierzętom.
Teraz, kiedy zostałam mamą po prostu nie mam jak zajmować się zwierzakami. Ale za jakiś czas na pewno dam radę. Jak mały trochę podrośnie, to znów przygarnę jakiegoś psiaka – mówi Olga.

Jak każdej mamie, Oldze zdarzają się jednak gorsze chwile. Wtedy aktorka tęskni za dniami spędzonymi z bezdomnymi zwierzętami.
Taki spacer z psami ze schroniska pomaga ludziom na złe samopoczucie, na depresję, na wszelkie traumy. Zwierzęta są najlepszym lekarstwem. Czasem patrząc na ich nieszczęścia, cierpienia, zdajemy sobie sprawę, jak małe i błahe są nasze problemy – mówi mama na medal, Olga Bołądź.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>