www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Z czego Julia Pietrucha zrezygnowała dla faceta?

Oboje stanowią nietypową parę; ona piękna jak młoda Beata Tyszkiewicz, on z wąsami jak u staropolskiego szlachcica! A jednak pokochali się tak mocno, że są w stanie wiele dla siebie zrobić!


Od kiedy 22- letnia aktorka nosi na serdecznym palcu obrączkę, plotkuje się, że już poślubiła 27- letniego Iana Dowa, amerykańskiego scenografa. Jednak pytania o ślub Julia Pietrucha zbywa milczeniem. Zamiast tego, woli opowiadać o wspólnej pasji: podróżach!

– Przypieczętowujemy nasz związek kolejnymi stemplami w paszporcie. Dzięki wspólnym wyprawom poznałam inny świat, Iana i.. siebie! – zwierza się Julia w wywiadzie z „Olivią”.

Okazuje się jednak, że pierwsze wspólne wyprawy były dla Julii szokiem:
– Ja wcześniej jeździłam tylko na wycieczki zorganizowane, typu all inclusive – mówi Pietrucha. – Teraz decyzje o wyjeździe podejmujemy spontanicznie. Na stronach internetowych szukamy promocyjnych cen biletów. Nie martwimy się o nocleg, zwykle szukamy go na miejscu, czasami śpimy na plaży. Tak przywitaliśmy w Indonezji rok 2011, ponieważ nigdzie nie było wolnych pokoi.
Jakie są plusy wynikające z takiego sposobu zwiedzania świata?
– Zaczęłam bardziej doceniać to, co mam – wyznaje Julia Pietrucha. – Teraz cieszą mnie proste rzeczy: wygodne łóżko, talerz mojej ulubionej grochówki, która jeszcze bardziej mi smakuje.
Czasem aktorka zastanawia się, czy przez częste podróże nie traci ciekawych propozycji zawodowych. Przecież gdy była na wyprawie do Azji jej komórka była poza zasięgiem przez trzy miesiące! Strach pomyśleć, ile zaproszeń na castingi mogło jej przejść koło nosa!

– Kocham swoją pracę, ale wiem też, jak ważny jest czas na odpoczynek, na smakowanie życia – mówi aktorka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>