www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Z Polsatu znikną dwa seriale?

Najprawdopodobniej już jesienią 2012 Polsat usunie ze swojej ramówki dwa seriale. Zniknie „Hotel 52” oraz „Szpilki na Giewoncie”. Widzowie są zdziwieni; jeszcze bardziej aktorzy, którzy zostaną na bruku.


O tym, że coś niepokojącego dzieje się na planie Hotelu 52 wiadomo od dawna. Najpierw chciała odejść Laura Samojłowicz, teraz obwieściła to Magdalena Cielecka. Okazuje się, że z anteny mogą zniknąć obie, jak i … cały serial. Nie pomogło zatrudnienie nowych twarzy i ciekawe wątki. „Cesarzowa Polsatu” Nina Terentiew podobno wzięła pod uwagę złe wyniki sondaży dotyczących popularności aktorów, które, delikatnie mówiąc nie są dla nich przychylne.

Zniknąć ma też serial „Szpilki na Giewoncie”. Ta produkcja już dawno stałą się klapą, głównie za sprawą odejścia głównej aktorki Magdaleny Szejbal. Tu też zatrudniono nowych aktorów, ale nie przypadli oni do gustu widzów.

Polsat pracuje już nad zamiennikami. Pojawią się dwa seriale obyczajowe i dwa kryminalne, m.in. „Dura Lex” i „Kasyno”.  Oby tylko nie okazały się jeszcze większą klapą…

Tommy

 

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>