www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

You Can Dance na żywo: ostry pierwszy odcinek szóstej edycji

Poza czternastoma debiutującymi tancerzami, mamy dwa debiuty gwiazd. Kinga Rusin w roli jurorki i Patricia Kazadi w roli prowadzącej.

Zwłaszcza na jej twarzy wyraźnie rysują się emocje, ale daje radę.
A przed nami już pierwszy taneczny duet tego wieczoru. Darek i Magda w stylu modern. Po ich tańcu Kinga Rusin do szesnastoletniego tancerza: po raz kolejny uwiodłeś mnie Twoim tańcem, gdybym była młodsza na pewno bym się w Tobie zakochała, ale tak mogę się zakochać tylko w Twoim tańcu.
Piróg był pobłażliwy „daliście radę”. Tylko Agustin Egurrola był lekko krytyczny i czepiał się braku równowagi. Ale, jak na pierwsze – wyjątkowo stresujące – wykonanie tej, szóstej edycji ta para poradziła sobie całkiem przyzwoicie.

you_can_dance

you_can_dance

Po krótkiej przerwie wracamy na wizję. Wita nas już bardziej uśmiechnięta i wyluzowana Patricia Kazadi. Kolejny duet: Ania i Adrian w gorrącej cha-cha. Michał Piróg bardzo ostro. Przeszkadzał mu uśmiech Ani „śmiałaś się, jak głupi do sera”, a Piróg oczekiwał „perwersyjnej suczy”, czego w tym wykonaniu nie odkrył. Patricia Kazadi pełniąc powinność prowadzącej  przerwała wulgarne wywody jurora. A Kinga Rusin postawiła kropkę nad „i”: co może wiedzieć Michał Piróg o heteroseksualnym seksie?

you_can_dance

you_can_dance

you_can_dance

Teraz Masza z Ukrainy i kontuzjowany pechowo Michał. Agustin Egurrola ocenił fachowo: to najlepszy tego wieczoru występ. Kinga powiedziała krótko: Dla mnie jesteście mistrzami świata. Michał Piróg: Masha jesteś piękna emocjonalnie, super.

you_can_dance

you_can_dance

you_can_dance

W hip-hopie prezentuje się Dominik i Paulina. Kinga Rusin: dla mnie razem w tej parze jesteście jednym z najmilszych zaskoczeń szóstej edycji.
Agustin Egurrola: fajna choreografia, bardzo dobry występ, ale Dominik trochę za mało wyrazu, musisz się otworzyć na tej scenie. Kinga obroniła: ale to Paulina miała dominować?
Michał Piróg: miałaś cohones większe niż niejeden Kubańczyk. Jesteś moim czarnym koniem od początku.

you_can_dance

you_can_dance

Alisa i Sebastian to para, która już miała swoją przygodę z YCD. Teraz z seksownym broadway’u. Michał Piróg: Niestety było wszystko rozchwiane i było do dupy. Jak dla mnie najsłabszy występ dzisiaj.
Agustin: To jest właśnie cały Michał on jest tutaj najważniejszy. To dobry, fantastyczny występ. To jest męskość, o której Michał nie ma pojęcia.

Wkurzony Piróg: to jest właśnie czterdzieści lat różnicy pomiędzy nami, Agustin nie dowidzi.
Kinga Rusin przerwała tę potyczkę słowną kwitując występ tego duetu „para, jak z obrazka”.

you_can_dance

you_can_dance

you_can_dance

Po przerwie reklamowej: Ania i Tolek w stylu house. Kinga Rusin: o to właśnie chodzi w YCD, energia radość i fantastyczna zabawa.
Michał Piróg: Was nie powinno się oceniać, tylko leczyć. W bardzo krótkim czasie jesteście w stanie wrócić do piaskownicy i się bawić i to jest super. Egurrola: Pierwszy raz w życiu widziałem „housowe dirty dancing”.

you_can_dance

you_can_dance

you_can_dance

Ostatni konkursowy duet w jazzie. Kuba i „Mała Mi”.
Michał Piróg: Było poprawnie. Efektowna choreografia. Aczkolwiek, „Mała Mi”, trzeba zakręcać nogę i odkręcać.

Agustin Egurrola: ja czuje trochę niedosyt, Kuba Tańczyłeś świetnie, ale możesz jeszcze lepiej. Zabrakło mi partnerki, Kuba był bardzo dobry. Kinga Rusin: ja mam w nosie technikę ja chcę mieć ciarki na plecach i miałam ciarki na plecach. Piróg: Kindze stanęły wszystkie włosy.

you_can_dance

you_can_dance

you_can_dance

Czas podsumowań. Jurorzy wybrali najlepszy według nich występ wieczoru – to Masza i Michał, którzy zatańczyli choreografię w stylu tańca współczesnego. Głosowanie telewidzów ciągle trwa. A nas mamią reklamy …

Wracamy. Patricia zachęca do wysyłania sms-ów na swoich faworytów. I znowu przerwa. Spot na temat X-FACTORA i … reklamy.

W końcu powrót. Co czeka na zwycięzcę szóstej edycji YCD? Elitarne warsztaty w Broadway Dance Center w Nowym Jorku i 100 tysięcy złotych „kieszonkowego”.

A teraz niespodzianka. Taniec zwycięzców poprzedniej edycji You Can Dance, Kuby i Pauliny.

you_can_dance4

you_can_dance

Emocje rosną. Są wyniki głosowana telewidzów. Agustin Egurrola: widzowie wybrali – najlepszy duet dzisiejszego wieczoru to Masza i Michał!

Wynik zgodny z typem jury. Za tydzień dopiero będzie stres – wtedy pierwsza para odpadnie z programu i wróci do domu.

Co teraz? Patricia Kazadi cieszy się, że program poszedł gładko, a ona nie spadła ze schodów. Na dobranoc – słodkie „nara”!

kazadi_patricia

pirog_michal_rusin_kinga_egurrola_agustin

bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>