www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

You Can Dance: odchodzą Kinga, Mateusz i Staszek, wraca Igor

Mateusz nie będzie już występował w programie „You Can Dance”. Z programem pożegnali się też Staszek i Kinga.

„Badania potwierdziły zły stan zdrowia” – poinformował fizjoterapeuta  YCD, Mateusz Idzikowski. „To najgorsze co mogło się stać teraz. Mój udził w programie musi się zakończyć na tym etapie” – ubolewał Mateusz Sobecko ze łzami w oczach.

„Jest nam ogromnie przykro, że nie będziesz już tańczył, ale zerwałeś więzadło krzyżowe i wiemy że operacja jest bardzo potrzebna. Niedługo kolejna edycja i od razu dostaniesz bilet, mam nadzieję, że pojedziesz z nami na warsztaty. Jest nam tak przykro, bo byłeś jedynym tancerzem, który nie był nigdy nominowany i nie zatańczył solówki” – mówił Augustin Egurrola.

„Zgodnie z regulaminem do programu wraca Igor. Jesteśmy pod wrażeniem, bo miałeś tylko jeden dzień na przygotowanie” – kontynuował Egurrola, zapowiadając come back Igora Leonika.

„Jestem szczęśliwy że wracam do programu, życzę Mateuszowi dużo zdrowia. Jestem tu dla ciebie i mam nadzieję, że pojedziesz do tego Los Angeles” – mówił Igor, który dzięki głosom widzów pozostanie też dłużej.

W środę, 16 maja 2012 poprzez głosowanie z programu odpadli Staszek Korotyński oraz Kinga Mucha.

Wcześniej kontuzji doznała też Martyna Andrzejczak, która również musiała zrezygnować z udziału w show. Tymczasem Igor walczy dalej..


Wpisz komentarz

Komentowanie wyłączone.

Podobne posty:

/* */?>