www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

You Can Dance na żywo: nowe duety, odpadli Anka i Tolek

Tydzień temu z programem pożegnała się Magda i Darek. Ich hip-hop podobał się najmniej. Kto odpadnie dzisiaj? Zapraszamy do relacji na żywo.

Dzisiaj uczestnicy zaprezentują się w nowych duetach. Czyli nastąpi wymiana – tak zwany czar-par. Udźwigną temat?

Zaczynamy.

Prowadząca Patricia Kazadi wygląda dzisiaj imponująco… a jak ona się rusza! Oczywiście jurorzy w pełnym składzie: Michał Piróg – w t-shircie z napisem „Polska bez atomu”, Kinga Rusin – dzisiaj znowu w wielkich kolczykach, oraz „stateczny” Agustin Egurrola.

you_can_dance

you_can_dance

you_can_dance

A teraz prawdziwe gwiazdy tego programu: uczestnicy.

Anka i Kuba tańczą dzisiaj modern.
Kinga Rusin: dzieli was 10 lat, ale to nie był dzisiaj największy problem, bo dzisiaj największym problemem było to, że się nie dogadaliście.
Michał Piróg: Anka to nie była Twoja technika masz problemy z balansem, trochę byłaś pogubiona, nie pomogłaś Kubie w podnoszeniach, ale nie ma dramatu. Kubuś masz wielki problem, musisz uwierzyć, że jesteś niesamowicie zdolnym tancerzem.
Agustin Egurrola: muszę się zgodzić z Michałem to był występ Kuby, troszkę jednak za bardzo chcesz musisz odpuścić momentami, Aniu brakuje Ci warsztatu musisz poćwiczyć.

you_can_dance

you_can_dance

you_can_dance

Pierwsza przerwa reklamowa.

Wracamy. Teraz kolejny duet, Alisa i Tolek, który w sambie zaprezentuje się po raz pierwszy w życiu. Cóż, kiedyś musi być TEN pierwszy raz. Na Tolka i sambę padło teraz.
Patricia Kazadi: co to była za psychodeliczna samba!?
Kinga Rusin: w tym wydaniu tańca towarzyskiego jesteś Tolek bardzo zabawny, to było takie straszne, że aż fajne. Nie wiem, czy mój kolega po lewej to potwierdzi, ale  w sambie stworzyliście nową jakość.
Agustin Egurrola: mam prośbę do Tolka, żeby nigdy więcej nie tańczył samby, to była masakra. Alisa masz bardzo dobre warunki, było wiele dobrych momentów.
Michał Piróg: piękny początek, duże brawa, nic nie drgało, było fajnie.

you_can_dance

you_can_dance

you_can_dance

Taniec nowoczesny dzisiaj należy do Maschy i Sebastiana. Dużo emocji.
Agustin Egurrola: była przepiękna choreografia, chciałem wam podziękować za ten występ, bardzo trudna choreografia, świetnie oddaliście klimat tego tańca. Bardzo dobry występ.
Kinga Rusin: Mascha to już powoli jest nie fair z Twojej strony, trzeci raz z rzędu w tym programie wymiatasz.

Michał Piróg: Sebastian nie wiem czy tak można powiedzieć o mężczyźnie ale przy Maschy rozkwitasz
Twoje dwa poprzednie występy nie były wielkim wydarzeniem. Dzisiaj dostałeś odpowiednią partnerkę, byliście bardzo dojrzali w tym tańcu.

you_can_dance

you_can_dance

you_can_dance

Kolejna para. Agnieszka i Dominik w popie.
Michał Piróg: Agnieszka jest jedna rzecz która definiuje tancerza, to osoba, która jest aktorem i się dobrze rusza, u Dominika też było widać że to nie Twój styl, udało wam się zrobić jedną rzecz, ja ta piosenkę lubiłem od dzisiaj jej nie lubię.
Kinga Rusin: powiedziałaś, że po tygodniu prób poczułaś się komfortowo całując faceta którego znasz tydzień, oby ci to nie weszło w nawyk.
Agustin Egurrola: Dominik co to jest z tymi barkami, barki są przed uszami. pomyśl o sylwetce, to było dobrze zatańczone w miarę dobrze, ale nie potraficie pokazać emocji, to był taniec dzieci 13 lat.

you_can_dance

you_can_dance

you_can_dance

A teraz w jazzie w końcu Paulina, która tydzień temu była kontuzjowana i w jej zastępstwie tańczyła Anna Kapera. Dzisiaj to partner Pauliny, Adrian nie dostał od lekarza pozwolenia na występ. Dlatego Paulina zatańczyła z Łukaszem Ziębą z minionej edycji.

Michał Piróg: Paulina świetna robota, są pewne braki, ale nadrabiasz umiejętnością ściągania na siebie uwagi.
Agustin Egurrola: przeszkadzały mi troszkę te pudła, wolałbym patrzeć na wasz taniec, Paulina masz charyzmę na scenie to jest coś wyjątkowego.
Kinga Rusin: to chciałam usłyszeć. to jest fajne i niezwykle rzadkie spotkać takiego faceta, który kiedy trzeba stać się tłem, staje się nim, na tym tle Paulina mogła dzisiaj rozkwitnąć. To jest umiejętność Łukasz którą nie każdy mężczyzna ma, na przykład nie ma jej Michał Piróg.

you_can_dance

you_can_dance

you_can_dance

Druga przerwa reklamowa.

Czy dzisiejszy hip-hop będzie pechowy, jak tydzień temu? A w tej choreografii już teraz Ania i Michał.
Agustin Egurrola: dali radę, na taki występ warto czekać cały program. Anka to był twój najlepszy występ w YCD.
Kinga Rusin: to był najlepszy występ Ani, będą kasety wideo do kupienia na naszej stronie, Anka co ty zrobiłaś temu choreografowi zza Oceanu, że choreografię  z hip-hopowej zamienił w pop, po to żebyś mogła się pokazać  z najlepszej strony?
Michał Piróg: ja wytłumaczę co Michał na końcu zrobił Ani, on dał jej z liścia. bardzo udany występ.

you_can_dance

you_can_dance

you_can_dance

Solówki tańczą dzisiaj: Paulina, Ania, Kuba, Alisa, Tolek, Agnieszka, Dominik.
Najlepsza para według jury: Mascha i Sebastian.

Po wyjątkowo udanych solówkach czas na wielkie „esemesowe” głosowanie.

you_can_dance

you_can_dance

you_can_dance

you_can_dance

you_can_dance

you_can_dance

Trzecia przerwa reklamowa.

Już zaraz się dowiemy, kto odpada. Agustin Egurrola ma już kopertę  z wynikami. Najpierw chłopcy. Kuba zostaje. Dominik zostaje. Odpada… Tolek.

Kolej na dziewczyny. Dzisiaj zagrożone są cztery. Alisa, Agnieszka zostają. Zostaje Paulina. Odpada … Ania.

Do zobaczenia za tydzień!

you_can_dance

you_can_dance

you_can_dance

bonnie


Wpisz komentarz

  1. 27 kwietnia 2011 20:30

    Darcia:

    Przepraszam , czy mógłby ktoś napisać mi tytuł piosenki do której tańczyli Alisa i Tolek ? Niestety nie zdążyłam zapisać 🙁

  2. 27 kwietnia 2011 20:39

    julka:

    Basement Jaxx „Wheel N Stop”

Podobne posty:

/* */?>