www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

You Can Dance na żywo: ostatni taniec Agnieszki i Adriana

Przed nami kolejny odcinek na żywo! W programie pozostało już tylko 10 tancerzy. Będzie ostra rywalizacja!?

Ten odcinek rozpoczyna się prawdziwą zadymą!
Tancerze wykonują układ choreograficzny Pawła Michny do muzyki filmowej … w gęstym dymie.
Ania, Kuba, Alisa, Dominik, Agnieszka, Adrian, Paulina, Sebastian, Masza i Michał, jak spiszą się dzisiaj?
Wow, a prowadząca Patricia Kazadi dzisiaj w ostrym, rockowym wydaniu.

you-can-dance

Kolej na jury. Skład stały. Michał Piróg, Kinga Rusin i Agustin Egurrola. Piróg prezentuje się dzisiaj wyjątkowo ślicznie, w różowej marynarce. Ten kolor jest bardzo modny w tym sezonie, nie dziwimy się wcale, że ją założył.

you-can-dance

Ale konkrety…
Pierwszy duet tego wieczoru. Masza i Adrian w zwierzęcym afrodance.Przypominamy, że Adrian tydzień temu nie występował z powodu kontuzji i dzisiaj będzie tańczył obowiązkową solówkę. A jak poradził sobie z jednym z czarnych koni tej edycji, Maszą?

Michał Piróg: afro dance to klatka piersiowa i stopy, niestety Adrian był tu głazem, który przeszkodził Maszy w tańcu, absolutnie położyłeś to.
Agustin Egurrola: Była energia i siła, ale to za mało, jednak walczyłeś do końca. Masza to była twoja technika.
Kinga Rusin: dla mnie jesteś artystką kompletną, cokolwiek by się nie działo, zawsze jesteś na górze.

you-can-dance

you-can-dance

Pierwsza przerwa reklamowa.

Kolejna para. Ania i Dominik w american smooth do jednego z hitów Celine Dion. Zaczyna się bajkowo, z jakim efektem zakończy się ten wykon? Wow…. tu niespodzianka, oni tańczą w płatkach róż. Romantycznie się zrobiło. No, no.

Agustin Egurrola: Zatańczyliście przepięknego tańca wiedeńskiego w stylu american smooth. Brawa dla Mariusza Olszewskiego. Dominik przepięknie trzymałeś barki, wykonałeś ogromną pracę. Ania była główną ozdobą. Doskonały występ!

Kinga Rusin: Oglądać was to była czysta przyjemność. Dominik, masz przepiękną twarz, wyglądasz jak Leonardo di Caprio w swoich najlepszych czasach.
Michał Piróg: Leonardo jest paszkwilem jak cholera. Ania masz  w kolorze mojej marynarki sukienkę, co to jest? wykonałaś świetną robotę. Był to fenomenalny występ aczkolwiek z kilkoma pomyłkami.

you-can-dance

you-can-dance

Przed nami już Alisa i Michał w jazzie.

Kinga Rusin: o to właśnie chodzi w ycd. żeby pokazać duszę wszystkim widzom, zrobiliście to doskonale, bardzo mi się podobało.
Agustin Egurrola: Alisa ogromny postęp. ta choreografia została uszyta dokładnie dla was.
Michał Piróg: teoretycznie można się rozkleić, nie było tak cudownie w pewnych momentach. zatańczyliście na wysokim poziomie choć z małymi wpadkami.

you-can-dance

you-can-dance

Teraz Paulina i Kuba w hip-hopie, którzy jak się okazuje czują do siebie „miętę”, co można wywnioskować z materiału.

Michał Piróg: jeżeli ktoś jest dumny ze swojego pierwszego razu to jest plus, trzymaliście energię pomiędzy wami.
Kinga Rusin: bardzo fajny występ, pierwszy raz miłość zakwitła w hip-hopie.
Agustin Egurrola: początek był bardzo dobry, potem wszystko szło w dół, Paulina nie wytrzymałaś do końca tej choreografii.

you-can-dance

you-can-dance

Agnieszka i Sebastian prezentują taniec współczesny.

Agustin Egurrola: fantastyczna muzyka i kapitalna choreografia, ale bohaterem tego występu był Sebastian, nie tylko zatańczyłeś, ale zagrałeś, byłeś fantastycznym aktorem, Agnieszka to był twój najlepszy występ.
Michał Piróg: chyba oglądamy inny program, mnie jest przykro, Agnieszka mama dosyć oglądania, ja widzę regres, nie jesteś tancerką, z którą widzę przyszłość, a dla mnie Sebastian przesadziłeś.
Kinga Rusin: no to chyba faktycznie oglądamy inny program, nie mam się do czego przyczepić, Agnieszka pierwszy raz widziałam cię bez uśmiechu przyklejonego do twarzy.

you-can-dance

you-can-dance

Druga przerwa reklamowa.

Wracamy. Przed nami niespodzianka wieczoru! Pamiętacie 10-letnią Natalię, która podczas castingów do YCD oczarowała jury swoim tańcem? jej marzeniem było wystąpić w tym programie. Dzisiaj wieczorem to marzenie się spełnia. Michał Piróg jej fantastyczny taniec komentuje krótko: może ona powinna tu wystąpić zamiast niektórych!?

you-can-dance

Kolej na przykry obowiązek. Agustin Egurrola podaje osoby nominowane do solówek. Adrian i Masza, Paulina i Kuba, Agnieszka i Sebastian. To oni prezentują się solo. Po poszczególnych występach tancerzy i tancerek kolejna przerwa reklamowa i czas na głosowanie telewidzów!

you-can-dance

you-can-dance

you-can-dance

you-can-dance

you-can-dance

you-can-dance

you-can-dance

Wracamy.

Pora na wyniki głosowania. Chłopcy na pierwszy ogień. Agustin odczytuje wyniki głosowania telewidzów: Kuba zostaje, Sebastian zostaje, odpada … Adrian. Wielka szkoda, że tak szybko, chyba nawet nie miał okazji zaprezentować swojego całego talentu.

Dziewczyny: zostaje Paulina, zostaje Mascha, po raz ostatni tańczyła dzisiaj … Agnieszka.

Do zobaczenia za tydzień!

you-can-dance

you-can-dance

you-can-dance

bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>